AGM Secutor LRF 75-640
Nowe lunety Secutor LRF’s zostały stworzone w celu rozszerzenia i urozmaicenia linii lunet termowizyjnych wyposażonych w dalmierze w asortymencie AGM.
Chociaż seria Secutor LRF będzie wykorzystywać te same ulepszone czujniki...
Kod produktu: 8247 EAN: SECU75-640-LRF Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
Nowe lunety Secutor LRF’s zostały stworzone w celu rozszerzenia i urozmaicenia linii lunet termowizyjnych wyposażonych w dalmierze w asortymencie AGM. Chociaż seria Secutor LRF będzie wykorzystywać te same ulepszone czujniki termiczne, które można znaleźć w większości nowych produktów AGM, trzy podstawowe różnice obejmują ulepszony dalmierz laserowy 1000 m, cyfrowy kompas i wykorzystanie systemu zasilania opartego na CR123A. CR123A. Zwiększony zasięg LRF, w połączeniu z niezastrzeżonym systemem zasilania CR123A, sprawia, że Secutor LRF jest wszechstronną opcją do różnych zastosowań. Zintegrowany kompas zapewnia użytkownikom zwiększoną świadomość sytuacyjną i pozycyjną. Nowo wprowadzone czujniki termiczne poniżej 20 milikelwinów poprawiają zasięg i zwiększają zdolność wykrywania i identyfikacji celów na większych odległościach. Dzięki opcjom 50 i 75 mm, Secutor LRF’s zapewniają większą autentyczność niż kiedykolwiek wcześniej: daleki zasięg. Porównanie produktów: AGM Secutor LRF Poznaj linię celowników termowizyjnych AGM Secutor LRF: Wbudowany kalkulator balistyczny i laserowy dalmierz. ‹ Poprzedni Następny › Aby uzyskać dodatkowe filmy wideo z pełnym opisem menu, sposobem zerowania i instrukcją konfiguracji kalkulatora balistycznego, odwiedź naszą sekcję filmów instruktażowych.
| Typ detektora | 12μm VOx Uncooled Focal Plane Array |
| Resolution | 640 × 512 |
| Refresh Rate | 50 Hz |
| Response Waveband | 8 μm do 14 μm |
| NETD | Less than 20 mK (@25°C), F#=1.0 |
| System obiektywu | 75 mm; F1.2 |
| Pole widzenia (H×V) | 5.9° × 4.7° |
| Powiększenie | 4× - 32× |
| Zoom cyfrowy | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Zasięg detekcji (obiekt 6') | 3,200 m/yd |
| Eye Relief | 45 mm |
| Exit Pupil | 6 mm |
| Diopter Adjustment | -5 to +5 dpt |
| Monitor | 1024x768, 0,39 cala, OLED |
| FFC (Flat Field Correction) | Auto, Manual, Korekcja zewnętrzna |
| Palety | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion |
| Reticle | 10 typów, 4 kolory, włączony/wyłączony |
| Regulacja celownika | Kontrolowana cyfrowo |
| Laserowy dalmierz | Do 1000 m, Dokładność ±4 m |
| Długość fali lasera | 905 nm |
| Klasa bezpieczeństwa lasera | Klasa 1 |
| Śledzenie punktu w najwyższej temperaturze | Tak |
| Korekcja wadliwego piksela Korekcja | Tak |
| Hotspot Wi-Fi | Tak |
| Tryb gotowości | Tak |
| Tryb obrazu w obrazie | Tak |
| Zapobieganie wypaleniom | Tak |
| Wbudowana pamięćw pamięci masowej | 16 GB EMMC |
| Nagrywanie wideo/audio | Tak |
| Przechwytywanie obrazu | Tak |
| Nagrywanie aktywowane ujęciem (SAR) | Tak |
| Rodzaj baterii | Cztery baterie litowe CR123A Baterie litowe |
| Czas pracy na baterii (WiFi wyłączone) | Ponad 6 godzin |
| Zasilanie zewnętrzne | 5 VDC/2 A, USB typu C |
| Temperatura pracy | -30°C do 55°C (-22°F do 131°F) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Max/ Recoil | 1,000 g / 0.4 ms |
| Wymiary (bez mocowania) | 250 × 110 × 78 mm (9,8 × 4,3 × 3,1 cala) |
| Waga (bez mocowania i baterii) | 0,73 kg |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















