AGM Sidewinder TM35-384
Sidewinder™ to nasza seria ręcznych obserwacyjnych monokularów termowizyjnych klasy premium. Wszystkie modele są wyposażone w
384×288 lub 640×512 dwunastomikronowy detektor podczerwieni i wyświetlacz OLED 1024×768,...
Kod produktu: 8181 EAN: 3142451005SI31 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
Sidewinder™ to nasza seria ręcznych obserwacyjnych monokularów termowizyjnych klasy premium. Wszystkie modele są wyposażone w 384×288 lub 640×512 dwunastomikronowy detektor podczerwieni i wyświetlacz OLED 1024×768, zapewniający lepsze odwzorowanie kolorów. Czujniki Sidewinder są również wyposażone w najbardziej czułe wskaźniki temperatury w swojej klasie, wynoszące poniżej 20 milikelwinów w całej rodzinie produktów. Inne ulepszenia w stosunku do monokularów Taipan obejmują bardziej wytrzymały korpus/obudowę oraz wymienny akumulator 18650. Jednostki te mogą się również pochwalić imponującą wodoodpornością, która zapewnia użytkownikom spokój ducha podczas korzystania z nich w większości warunków pogodowych. Wbudowana pamięć Sidewinders 64 GB również znajduje się na szczycie swojej klasy na rynku, z zaawansowanym oprogramowaniem obsługującym zarówno nagrywanie wideo, jak i przechwytywanie obrazu. Główne zastosowania tego monokularu termowizyjnego obejmują m.in: łowiectwo, egzekwowanie prawa, poszukiwanie i ratownictwo, ochrona osobista, ochrona przyrody, zwalczanie kłusownictwa, biwakowanie, turystyka i różne zastosowania morskie. Seria AGM Sidewinder Thermal Porównanie serii ręcznych urządzeń termicznych Sidewinder Seria AGM Sidewinder Thermal Handheld ‹ Poprzedni Następny ›
| Typ detektora | 12μm tlenek wanadu Niechłodzona matryca ogniskowa |
| Rozdzielczość | 384×288 |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Pasmo odpowiedzi | 8μm do 14μm |
| NETD | ≤ 20 mk (@25°C), F#=1.0 |
| Zasięg detekcji (obiekt 6') | 1800 m |
| System soczewek | 35 mm; F1.0 |
| Pole widzenia (H × V) | 7,5° × 5.6° |
| Powiększenie | 3× - 24× |
| Zoom cyfrowy | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Regulacja dioptrii | -5 do +3 dpt |
| Monitor | 1024×768, OLED |
| FFC (Korekcja płaskiego pola) | Auto, Ręczna, Korekcja zewnętrzna |
| Palety | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion |
| Image Boost | Yes |
| Highest Temperature Śledzenie punktowe | Tak |
| Hotspot Wi-Fi | Tak |
| Tryb czuwania | Tak |
| Pamięć masowa | Wbudowana pamięćw pamięci (64 GB) |
| Nagrywanie wideo/audio | Tak / Tak (na pokładzie) |
| Robienie zdjęć | Tak |
| Typ baterii | Jeden wymienny akumulator litowy 18650 akumulator litowy |
| Czas pracy | Do 7 godzin |
| Zasilanie | 5 VDC/2 A, 1,75 W |
| Interfejs | USB Type-C |
| Temperatura pracy | -30°C do 55°C (-22°F do 131°F) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Wymiary | 188 × 58 × 65 mm (7,4 × 2,3 × 2,6 cala) |
| Waga | 505 g (1,11 lb) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















