AGM ReachIR LRF 50-640
ReachIR to nowa seria ręcznych obserwacyjnych monokularów termowizyjnych klasy premium. Wszystkie modele są wyposażone w dwunastomikronowy
detektor podczerwieni i wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1024 x 768, zapewniający lepsze...
Kod produktu: 8274 EAN: REAC50-640-LRF Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
ReachIR to nowa seria ręcznych obserwacyjnych monokularów termowizyjnych klasy premium. Wszystkie modele są wyposażone w dwunastomikronowy detektor podczerwieni i wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1024 x 768, zapewniający lepsze odwzorowanie kolorów. Czujniki termiczne ReachIR są również wyposażone w najbardziej czułe w swojej klasie, osiągając wartości poniżej 20 milikelwinów w całej rodzinie produktów. Inne ważne opcje obejmują zintegrowany dalmierz laserowy (LRF) o zasięgu 1000 metrów, solidną obudowę i wymienny akumulator 18650. Urządzenia te posiadają również imponującą wodoodpornością, która zapewnia użytkownikom spokój ducha podczas korzystania z nich w większości warunków pogodowych. Nowe zoptymalizowane algorytmy przetwarzania obrazu zapewniają monokularowi termowizyjnemu wysoce zoptymalizowane obrazy i niezwykłe szczegóły. Wbudowana pamięć 64 GB ReachIRs również znajduje się na szczycie swojej klasy na rynku, z zaawansowanym oprogramowaniem obsługującym zarówno nagrywanie wideo / audio, jak i przechwytywanie obrazu. i przechwytywanie obrazu. Główne zastosowania tych monokularów termowizyjnych obejmują między innymi: polowanie, egzekwowanie prawa, poszukiwanie i ratownictwo, ochrona osobista, ochrona przyrody, zwalczanie kłusownictwa, biwakowanie, wędrówki i różne zastosowania morskie.
| Typ detektora | 12μm VOx Uncooled Focal Plane Array |
| Resolution | 640 × 512 |
| Refresh Rate | 50 Hz |
| NETD | Less than 20 mK (25°C, F#=1.0) |
| Pasmo odpowiedzi | 8 μm do 14 μm |
| System soczewek | 50 mm; F1.0 |
| Pole widzenia (HxV) | 8.7° × 7.0° |
| Powiększenie | 3.0x - 24x |
| Zoom cyfrowy | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Regulacja dioptrii | -5 do +3 dpt |
| Zasięg detekcji (obiekt 6') | 2,600 m |
| Monitor | 1024x768, 0.39 cali, OLED, 50 FPS |
| FFC (Flat Field Correction) | Auto, Manual, External Correction |
| Palety | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion |
| Śledzenie punktowe w najwyższej temperaturze | Tak |
| Tryb sceny | Jungle, Rozpoznawanie |
| Pomiar odległości | Dalmierz laserowy: do 1000 m, dokładność ±1 m |
| Długość fali lasera | 905 nm |
| Klasa bezpieczeństwa lasera | Klasa 1 |
| Hotspot | Tak |
| Tryb uśpienia | Tak |
| Wbudowany w pamięćw pamięci masowej | 64 GB EMMC |
| Nagrywanie wideo/audio | Tak/Tak |
| Robienie zdjęć | Tak |
| PIP | Tak |
| Typ akumulatora | Jeden akumulator 18650 (wymienny) |
| Żywotność baterii | 4 godziny ciągłej pracy (@25°C, WiFi i LRF wyłączone) |
| Wskaźnik pojemności baterii | Tak |
| Zasilanie zewnętrzne | 5 VDC/2 A, interfejs USB Type-C Obsługuje zewnętrzne zasilanie |
| Temperatura pracy | -30°C do 55°C (-22°F do 131°F) |
| Poziom ochrony | IP67 (wodoodporny) |
| Wymiary | 202 × 61 × 91 mm (8,0 × 2,4 × 3,6 cala) |
| Waga (bez baterii) | 493 g (1,09 Ib) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















