AGM UNVG (ultralekkie gogle noktowizyjne) SKD Zestaw standardowy
AGM UNVG to dwukanałowy system noktowizyjny. UNVG wykorzystuje zaawansowaną optykę z wieloma powłokami i jest zbudowany z myślą o trwałości dzięki kompaktowej obudowie kompozytowej. Urządzenie może być wyposażone w wysokowydajną...
Kod produktu: 8406 EAN: 12UN41XXXXXXXX1 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
AGM UNVG to dwukanałowy system noktowizyjny. UNVG wykorzystuje zaawansowaną optykę z wieloma powłokami i jest zbudowany z myślą o trwałości dzięki kompaktowej obudowie kompozytowej. Urządzenie może być wyposażone w wysokowydajną lampę wzmacniacza obrazu (IIT) Gen 2+ lub Gen 3. Funkcja odcięcia jasnego światła zapewnia ochronę wysokiej jakości lampy fotokatodowej. Kamera UNVG jest również wyposażona w ręczną regulację wzmocnienia, która dostosowuje jasność obrazu, zapewniając najwyższą możliwą jakość obrazu nawet w zmiennych warunkach oświetleniowych. Niezależny ruch tubusów pozwala na konfigurację z jednym lub dwoma oczami, co zwiększa elastyczność operacyjną. Każdy tubus wyłącza się automatycznie po odwróceniu. Działając na jednej baterii alkalicznej AA, UNVG może pracować do 15 godzin. Z zewnętrznym zestawem baterii (w zestawie), czas pracy wzrasta do 60 godzin! Urządzenie jest również wyposażone w zintegrowany oświetlacz podczerwieni do czytania w ciemności. Urządzenie można zamontować zarówno na standardowym uchwycie typu jaskółczy ogon, jak i na kasku. AGM UNG (ultralekkie gogle noktowizyjne) SKD Standard Kit (IIT nie jest dołączony) Gogle Zewnętrzny akumulator Kabel połączeniowy z Kabel połączeniowy z adapterem akumulatora Osłona przeciwmgielna (2) Okno ochronne (2) Pasek na szyję Futerał Ściereczka do obiektywu Instrukcja obsługi Bateria AA
| Image Intensifier Tube | Compatible 11769 IIT |
| Magnification | 1x |
| Lens System | 25mm, F/1.23 |
| FOV | 40° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 14 mm |
| Zakres ostrości | 0.25 m do nieskończoności |
| Regulacja dioptrii | -6 do +2 dioptrii |
| Odległość między źrenicami | 56 do 72 mm |
| Odciążenie oczu | 25 mm |
| Ręczna regulacja wzmocnienia | Tak |
| Auto-Off System | Yes |
| Infrared Illuminator | Yes |
| Battery Type | One AA (1.5 V) lub bateria zewnętrzna (cztery AA lub dwie CR123A) |
| Czas pracy baterii (praca, 20°C, podczerwień wyłączona) | Jedna bateria AA - do 15 godzin. Zewnętrzny zestaw baterii (cztery AA) - do 50 godzin Zewnętrzny zestaw baterii (dwie CR123A) - do 30 godzin |
| Zakres temperatur pracy | -40°C do +50°C (-40°F do +122°F) |
| Zakres temperatur przechowywania | -50°C do +70°C (-58°F do +158°F) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Waga | 350 g |
| Wymiary całkowite | 101 × 116 × 85 mm (4.0 × 4,6 × 3,3 cala) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















