AGM Varmint LRF TS35-640
UCHWYT ADM QR NIE JEST DOŁĄCZONY
Seria termowizyjnych lunet celowniczych Varmint LRF firmy AGM wykorzystuje wiele cech
funkcji, które strzelcy poznali i pokochali w zawsze popularnej rodzinie produktów Rattler, ale z jednym dużym...
Kod produktu: 8093 EAN: #3142555305RA31 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
UCHWYT ADM QR NIE JEST DOŁĄCZONY Seria termowizyjnych lunet celowniczych Varmint LRF firmy AGM wykorzystuje wiele cech funkcji, które strzelcy poznali i pokochali w zawsze popularnej rodzinie produktów Rattler, ale z jednym dużym dodatkiem: zintegrowanym dalmierzem laserowym na 600 metrów. zintegrowany dalmierz laserowy. Ta funkcja pomaga złagodzić powszechny wielu strzelców doświadcza podczas polowania z wszelkiego rodzaju optyką cyfrową, a jest nią brak percepcji głębi, który jest nieodłącznym elementem optyki wykorzystującej ekran cyfrowy. Varmint LRF łączy w sobie LRF z detektorem termicznym o wysokiej czułości 12 mikronów, który działa w połączeniu z wysokiej jakości wyświetlaczem OLED 1024x768. Lunety Varmint LRF są zasilane pojedynczym, niezastrzeżonym akumulatorem 18650 akumulator, który zapewnia użytkownikom 4,5 godziny ciągłej pracy w terenie. użytkowania w terenie. Kompaktowa konstrukcja Varmint LRF pozwala nawet na podwójne zastosowanie funkcjonalność jako ręczny monokular, który pomaga w badaniu otoczenia przed rozpoczęciem polowania. Połączenie doskonała wydajność optyczna z wbudowanym nagrywaniem, kompatybilność z Wi-Fi przez aplikację AGM Connect, opcje zasilania zewnętrznego przez port mini USB, wiele opcji siatki celowniczej, wiele palet kolorów i 16 GB pamięci wewnętrznej sprawiają, że Varmint LRF jest jednym z najbardziej funkcjonalnie zróżnicowanych produktów w rodzinie AGM.
| Typ detektora | 12 μm VOx Uncooled Focal Plane Arrays |
| Resolution | 640 × 512 |
| Refresh Rate | 50 Hz |
| Response Waveband | 8 μm to 14 μm |
| NETD | Less than 35 mk (@25°C), F#=1.0 |
| System obiektywu | 35 mm; F1.0 |
| Pole widzenia (H×V) | 12.52° × 10.03° |
| Powiększenie | 2× - 16× |
| Zoom cyfrowy | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Zasięg detekcji (obiekt 6') | 1,750 m/yd |
| Eye Relief | 45 mm |
| Monitor | 1024x768, 0.39 cali, OLED |
| FFC (Flat Field Correction) | Auto, Manual, External Correction |
| Palety | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion |
| Śledzenie punktowe w najwyższej temperaturze | Tak |
| Tryb sceny | Jungle, Rozpoznawanie |
| Reticle | 5 typów, 4 kolory, włączony/wyłączony |
| Laser Range Finder | Do 600 m, ±2 m dokładności |
| Długość fali lasera | 905 nm |
| Klasa bezpieczeństwa lasera | Klasa 1 |
| Regulacja celownika | Cyfrowa |
| Przyrost celownika | 0.22 mil / 0.73 MOA |
| One Scale Interval (Reticle #4) | 2 mil / 6.75 MOA |
| WiFi Hotspot | Tak |
| Tryb uśpienia | Tak |
| Tryb obrazu w obrazie | Tak |
| Zapobieganie poparzeniom | Tak |
| Wbudowana pamięćw pamięci masowej | 16 GB EMMC |
| Nagrywanie wideo | Wbudowane nagrywanie wideo |
| Robienie zdjęć | Tak |
| Wyjście CVBS | Tak (przez USB) |
| Typ baterii | Jedna 18650 (3.7V) litowe Baterie litowe |
| Czas pracy baterii (WiFi wyłączone) | Do 4.5 godzin |
| Wskaźnik pojemności baterii | Tak |
| Zasilanie zewnętrzne | 5 VDC/2 A, USB Type-C |
| Temperatura pracy | -20°C do 55°C (-4°F do 131°F) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Wysokość testu upadku | 1.5 m (4,9 ft) |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) | 200 × 66 × 109 mm (7.8 × 2.6 × 4.3 in) |
| Waga (bez baterii) | 652 g (1.44 lb) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















