AGM Wolf-7 Pro SKD Standard Kit
AGM Wolf-7 PRO to dwuokularowy system gogli noktowizyjnych zbudowany w oparciu o komercyjne tuby wzmacniające obraz, szczególnie w celu zapewnienia przyzwoitych opcji noktowizyjnych dla niedrogich myśliwych i innych entuzjastów outdooru....
Kod produktu: 8404 EAN: 12W7P1XXXXXXX1 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
AGM Wolf-7 PRO to dwuokularowy system gogli noktowizyjnych zbudowany w oparciu o komercyjne tuby wzmacniające obraz, szczególnie w celu zapewnienia przyzwoitych opcji noktowizyjnych dla niedrogich myśliwych i innych entuzjastów outdooru. Są one wyjątkowym wyborem do użytku bez użycia rąk. Zbudowany z wysokiej jakości optyki i prostej, niezawodnej elektroniki, Wolf-7 PRO zapewnia jasny i wyraźny obraz noktowizyjny, nawet w najtrudniejszych warunkach, niezależnie od tego, czy jest to przejażdżka łodzią wzdłuż wybrzeża, czy najbliższa eksploracja jaskini z dziećmi. Regulowana odległość między źrenicami zapewnia komfortowe widzenie w nocy użytkownikowi w każdym wieku i o każdym rozmiarze Urządzenie zawiera wbudowane źródło światła podczerwonego do czytania map lub podstawowego oświetlenia krótkiego zasięgu w całkowitej ciemności. Wodoodporny, wytrzymały, lekki i kompaktowy, Wolf-7 PRO jest idealnym urządzeniem głośnomówiącym do różnych aktywności na świeżym powietrzu z rodziną. Pokaż swoim dzieciom piękno nocy! AGM Wolf-7 Pro SKD Standard Kit (IIT nie jest dołączony) Gogle Twardy futerał Miękki futerał Smycz na szyję Zestaw nakryć głowy Ściereczka do soczewek Dwie baterie alkaliczne AA Instrukcja obsługi
| IIT | Kompatybilny IIT Typ G2G (Bez odwróconego szkła do szklanej rurki 43x22 mm) |
| Powiększenie | 1x |
| System soczewek | 27 mm; F/ 1.2 |
| FOV | 40° |
| Zakres ostrości | 0.25 m do nieskończoności |
| Regulacja dioptrii | -5 do +5 dioptrii |
| Zakres odległości między źrenicami | 57~73 mm |
| Odciążenie oka | 15 mm |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 15 mm |
| Wskaźniki LED (w FOV) | - Niski poziom baterii - Wł. IR On |
| Automatyczna regulacja jasności | Tak |
| Bright Light Cut-Off | Tak |
| Infrared Illuminator | Tak |
| Typ baterii | Dwie alkaliczne AA |
| Żywotność baterii (praca) | - Do 40 godz. Do 40 godzin (IR wyłączony) - Do 30 godzin (IR włączony) |
| Możliwość zasilania zewnętrznego | Tak (2.8-4.2V) |
| Zakres temperatur pracy | -40°C do +50°C (-40°F do +122°F) |
| Zakres temperatur przechowywania | -50°C do +70°C (-58°F do +158°F) |
| Wodoodporność | Tak (IP65) |
| Waga | 420 g |
| Wymiary całkowite | 183 × 132 × 58 mm (7.2 × 5.2 × 2.3 in) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















