Analizator spalin Wöhler A 450 L (CO 5000ppm)
Analizator spalin (pomiar spalin) Wöhler A 450 L Lekki i łatwy w obsłudze jak smartfon. Oto, jak nowy analizator spalin WÖHLER A 450 L wpłynie na Twoje samopoczucie. Zalety tego urządzenia są widoczne już na pierwszy rzut oka: wszystkie...
Kod produktu: 5396 Producent: Wöhler Bohemia
- Opis
- Zapytanie o produkt
Analizator spalin (pomiar spalin) Wöhler A 450 L
Lekki i łatwy w obsłudze jak smartfon. Oto, jak nowy analizator spalin WÖHLER A 450 L wpłynie na Twoje samopoczucie. Zalety tego urządzenia są widoczne już na pierwszy rzut oka: wszystkie funkcje wyświetlane na wyświetlaczu są dostępne za dotknięciem palca.
Szeroki zakres zastosowań analizatora A 450 i jego zalety
- oprogramowanie urządzenia w całości w języku czeskim
- bezpłatna aplikacja (Wöhler A 450 APP) na smartfona (smartfon, tablet)
- funkcja automatycznej ochrony przed przeciążeniem czujnika CO
- eksport danych - interfejs USB, WLAN lub podczerwień
- Program komputerowy do przetwarzania danych w języku czeskim
- graficzne wsparcie wartości pomiarowych
- możliwość zapisania 1000 wartości pomiarowych
- mocny magnes do trzymania urządzenia
- szeroka gama akcesoriów
- ochrona ekranu przed uszkodzeniem
- Podgląd graficzny wartości pomiarowych przed ich wydrukowaniem
- możliwość wyboru jednostek dla różnych pomiarów
- możliwość ręcznego ustawienia wartości referencyjnej O2 – kalkulacja przeglądu okresowego TPG 70401
- pomiar ciągu spalin
- Test 4/8 Pa
- analiza spalin
- Pomiar CO wokół urządzenia
- pomiar pierścieniowy
- wysoka niezawodność
- skuteczna ochrona przed wnikaniem kondensatu
- diagnostyka urządzeń i czujników
- elastyczny wąż pomiarowy
Dane techniczne
| O 2 - wartość zmierzona: | |
| Transduktor: | elektrochemiczny |
| Zakres: | 0 ... 21,0% |
| Dokładność: | ± 0,3% odczytu |
| CO - wartość zmierzona: | |
| Transduktor: | elektrochemiczny |
| Zakres: | 0 ... 5000 obj. ppm, rozdzielczość 1 obj. ppm |
| Dokładność: | ± 40 ppm (< 400 ppm), w przeciwnym razie ± 10% nh |
| Temperatura spalin: | |
| Wyświetlacz: | °C |
| Zasada pomiaru: | termopara (NiCr-Ni) |
| Zakres: | - 20,0 ... 800,0°C, rozdzielczość 0,1°C |
| Dokładność: | - 20,0 ...133,0°C: ±2°C, 133,0... 800,0°C: ±1,5% wartości mierzonej wartości |
| Różnica ciągu spalinowego przy próbie 4 Pa: | |
| Wyświetlacz: | Pascal |
| Zasada pomiaru: | membrana półprzewodnikowa |
| Zakres pomiaru: | 0,0 ... 110 hPa, rozdzielczość 0,1 Pa (< 1000,0 Pa) |
| w przeciwnym wypadku 1 Pa, przy pomiarze straty wentylacji 0,01 Pa | |
| Dokładność: | ± 0,3 Pa (< 10,0 Pa), w przeciwnym razie 3% nh, prąd ≤ 0,2 Pa w ciągu 5 minut |
| Temperatura powietrza spalania: | |
| Wyświetlacz: | °C |
| Zasada pomiaru: | termopara (NiCr-Ni) |
| Zakres pomiaru: | -20...100°C, rozdzielczość 0,1°C |
| Dokładność: | ± 1°C |
| Test 4 Pa | |
| Zasada pomiaru: | pomiar oporu elektrycznego |
| Zakres pomiaru: | 10,0...40,0%, rozdzielczość 0,1% |
| Dokładność: | ± 40% obliczone zgodnie z VDI 4206 część 4 |
| Informacje ogólne: | |
| Temperatura przechowywania: | -20°C ... 50°C |
| Temperatura pracy: | + 5 °C ... 40 °C (biorąc pod uwagę zachowanie dokładności pomiaru) |
| Godziny pracy: | ok. 6 godz. (w zależności od warunków pracy i podświetlenia wyświetlacza) |
| Zasilanie: | akumulator litowo-jonowy 3,6 V, 2250 mAh, ładowanie przez USB |
| Waga: | 620 gramów |
| Wymiary: | 160 x 110 x 45 mm (bez sondy) |
| Długość węża sondy: | 1500 mm |
Zakres dostawy
- podstawowa konfiguracja z wężem pomiarowym z sondą 250 mm
- Czujnik CO 5000 ppm
- czujnik ciśnienia do testu 4/8 Pa
- Adapter do ładowania USB z kablem micro USB
- Akumulator litowo-jonowy
Analizator spalin Wöhler A 550 (CO + NO)
20 670,81 zł
Analizator spalin Wöhler A 550 (CO+NO+SO2)
23 062,48 zł
Analizator spalin Wöhler A 450 (CO 10 000 ppm)
6 320,83 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















