ARA12-W2(868) - Bezprzewodowa syrena wewnętrzna AirShield
Bezprzewodowa syrena wewnętrzna, dźwiękowa sygnalizacja alarmu, 2 rodzaje alarmów: ostrzeżenie o niebezpieczeństwie i wywołanie alarmu, 3 poziomy głośności, zabezpieczenie sabotażowe przed nieuprawnioną manipulacją, dwukierunkowa...
Kod produktu: 2308-290 EAN: 6923172504760 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bezprzewodowa syrena wewnętrzna, dźwiękowa sygnalizacja alarmu, 2 rodzaje alarmów: ostrzeżenie o niebezpieczeństwie i wywołanie alarmu, 3 poziomy głośności, zabezpieczenie sabotażowe przed nieuprawnioną manipulacją, dwukierunkowa komunikacja 868 MHz, szyfrowanie AES-128, alarm dochodzący do 110dB, konstrukcja wewnętrzna, zasięg komunikacji 1000 m w wolnym rotorze, zasilanie 2x CR123A (żywotność do 2,5 roku).
| Rodzaj syreny | bezprzewodowy w pomieszczeniu |
| Wydajność | 110 dB |
| Zasilacz | 2x CR123A |
| Żywotność baterii | do 2,5 roku (przy 2 aktywacji tygodniowo i czasie trąbienia 120 s) |
| Częstotliwość | 868 MHz, szyfrowanie AES-128 |
| Zasięg sygnału | do 1000 m (teren otwarty) |
| Funkcjonować | 2 rodzaje alarmów: ostrzeżenie o niebezpieczeństwie i uruchomienie alarmu, 3 poziomy głośności |
| Manipulować | zabezpieczenie przed nieuprawnioną manipulacją |
| Wskaźnik ledowy | Wskaźnik stanu LED |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika


















