ARA13-W2(868)(Yellow) - Bezprzewodowa syrena zewnętrzna AirShield, żółta
Bezprzewodowa syrena zewnętrzna, sygnalizacja alarmowa w kolorze żółtym, dźwiękowo-świetlna, wiele typów alarmów: pożarowych, awaryjnych, naruszenia przestrzeni, paniki i inne, dwukierunkowa komunikacja 868 MHz, szyfrowanie AES-128, alarm...
Kod produktu: 2308-293 EAN: 6923172535672 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bezprzewodowa syrena zewnętrzna, sygnalizacja alarmowa w kolorze żółtym, dźwiękowo-świetlna, wiele typów alarmów: pożarowych, awaryjnych, naruszenia przestrzeni, paniki i inne, dwukierunkowa komunikacja 868 MHz, szyfrowanie AES-128, alarm dochodzący do 110dB, zabezpieczenie sabotażowe przed nieuprawnioną manipulacją, zasięg komunikacji do 1,6 km (teren terenowy), możliwość zasilania z zewnętrznego źródła 12 VDC (nie wchodzi w zakres dostawy) lub ze zintegrowanego 4x CR123A (żywotność do 3,4 lat - przy 1 uruchomieniu w ciągu 14 dni i trąbieniu) czas trwania 120 s), wykonanie zewnętrzne, obudowa IP65, montaż naścienny.
| Rodzaj syreny | Zewnętrzna sieć bezprzewodowa z sygnalizacją audiowizualną |
| Wydajność | 110dB |
| Zasilacz | 4x CR123A lub 12 VDC (przy użyciu zewnętrznego źródła zasilania - brak w zestawie) |
| Żywotność baterii | do 3,4 lat (przy 1 włączeniu w ciągu 14 dni i czasie trąbienia 120 s) |
| Częstotliwość | 868 MHz, szyfrowanie AES-128 |
| Zasięg sygnału | do 1600 m (teren wolny) |
| Funkcjonować | wiele rodzajów alarmów: pożar, zagrożenie, zakłócenie przestrzeni, panika i inne |
| Manipulować | zabezpieczenie przed nieuprawnioną manipulacją |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika


















