ARD1233-W2(868) - Bezprzewodowa czujka PIR AirShield, odporność na PET 18kg, zasięg 12m, 90°
Bezprzewodowa pasywna czujka podczerwieni o zasięgu 12 m/90°, odporność na PET do 18 kg, 3-stopniowa regulacja czułości, cyfrowa kompensacja temperatury, pomiar temperatury otoczenia, filtr światła białego: 2000 lx, wysokość montażu: 2,2...
Kod produktu: 2308-296 EAN: 6923172504913 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bezprzewodowa pasywna czujka podczerwieni o zasięgu 12 m/90°, odporność na PET do 18 kg, 3-stopniowa regulacja czułości, cyfrowa kompensacja temperatury, pomiar temperatury otoczenia, filtr światła białego: 2000 lx, wysokość montażu: 2,2 m, stan diody LED sygnalizator, zabezpieczenie sabotażowe przed nieupoważnioną manipulacją, technologia bezprzewodowa 868 MHz, bezpieczeństwo transmisji danych szyfrowaniem AES-128, zasięg transmisji: 1600 m (otwarta przestrzeń), obsługa automatycznego przełączania kanałów RF, czujka dwukierunkowa z pełną detekcją ruchu, zdalnie konfigurowalny za pomocą aplikacji, łatwa instalacja, zasilanie: 1 x bateria CR123A, żywotność 4 lata.
| Typ urządzenia | bezprzewodowa czujka ruchu PIR odporna na PET |
| Zasilacz | 1 x bateria CR123A, żywotność do 4 lat |
| Częstotliwość | 868 MHz, dwukierunkowa technologia bezprzewodowa, szyfrowanie AES-128 |
| Zasięg sygnału | do 1600 m (teren wolny) |
| Wykrycie | Odporność na PIR + PET |
| Zasięg PIR | 12 m |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 90° |
| Czułość wykrywania PIR | automatyczny / wysoki / filtrujący alarm zwierząt do 18 kg |
| Kompensacja podświetlenia | filtr światła białego: 2000 lx |
| Wskaźnik ledowy | Wskaźnik stanu LED |
| Sygnalizacja | wskaźnik poziomu sygnału |
| Funkcjonować | obsługa automatycznego przełączania kanałów RF, cyfrowa kompensacja temperatury |
| Manipulować | zabezpieczenie przed nieuprawnioną manipulacją |
| Instalacja | wysokość montażu: 2,2 m |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















