HY-SA30A-R8 - Autonomiczna czujka dymu, syrena dźwiękowa 85 dB, wskaźnik LED
Autonomiczny czujnik dymu do monitorowania obszaru. Zasięg 20 m2-40 m2. Sygnalizacja LED, alarm, usterka, niskie napięcie. Przycisk z funkcją testu i wyciszenia alarmu. Gdy tylko stężenie dymu w pobliżu czujnika osiągnie wartość alarmową,...
Kod produktu: 2312-043 EAN: 6923172582768 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Autonomiczny czujnik dymu do monitorowania obszaru. Zasięg 20 m2-40 m2. Sygnalizacja LED, alarm, usterka, niskie napięcie. Przycisk z funkcją testu i wyciszenia alarmu. Gdy tylko stężenie dymu w pobliżu czujnika osiągnie wartość alarmową, natychmiast uruchamia alarm wizualny i dźwiękowy. Zasilany wymienną baterią litową 3V CR123A o żywotności 10 lat.
| Typ urządzenia | Bezprzewodowa fotoelektryczna czujka dymu |
| Zasilanie | 1x zintegrowana bateria: CR123A, 10 lat żywotności |
| Częstotliwość | 868 MHz |
| Wykrywanie temperatury | Fotoelektryczna komora czujnika |
| Wskaźnik LED | Wskaźnik działania LED, Alarm, błąd, niskie napięcie baterii |
| Alarm dźwiękowy | Syrena dźwiękowa 85 dB |
| Montaż | na suficie, pokrycie przestrzeni 20 m2-40 m2 przy max. wysokości 8 m |
| Konstrukcja obudowy | PC i tworzywo ABS |
| Certyfikacja | TÜV i CE, EN 14604:2005+AC:2008 |
| Kolor | Biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















