ARD323-W2(868) - Bezprzewodowa czujka magnetyczna AirShield, 1 wejście, pomiar temperatury
Bezprzewodowa czujka magnetyczna z pomiarem temperatury otoczenia, możliwość umieszczenia na wszystkich typach drzwi i okien z wyjątkiem metalowych, możliwość podłączenia kolejnej 1-przewodowej czujki lub innych urządzeń peryferyjnych,...
Kod produktu: 2308-297 EAN: 6923172504746 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bezprzewodowa czujka magnetyczna z pomiarem temperatury otoczenia, możliwość umieszczenia na wszystkich typach drzwi i okien z wyjątkiem metalowych, możliwość podłączenia kolejnej 1-przewodowej czujki lub innych urządzeń peryferyjnych, system rozpoznaje, w której z podłączonych stref wystąpił alarm, dioda LED wskaźnik stanu, ochrona sabotażowa przed nieupoważnioną manipulacją, dwukierunkowa technologia bezprzewodowa 868 MHz, bezpieczeństwo transmisji danych AES-128, zasięg transmisji: 1200 m w zasięgu wzroku, zdalnie konfigurowalny poprzez aplikację, łatwy montaż, zasilanie: 1x bateria: CR123A, serwis żywotność 4 lata przy wejściu NO, 2 lata przy wejściu NC.
| Typ urządzenia | Bezprzewodowa magnetyczna czujka otwarcia z 1 wejściem przewodowym |
| Zasilacz | 1x bateria: CR123A, żywotność 4 lata przy wejściu NO, 2 lata przy wejściu NC |
| Częstotliwość | 868 MHz, szyfrowanie AES-128 |
| Zasięg sygnału | do 1200 m (przy widocznej odległości) |
| Wskaźnik ledowy | Wskaźnik stanu LED |
| Wejścia | 1 wejście dla czujek przewodowych lub innych urządzeń peryferyjnych |
| Manipulować | zabezpieczenie przed nieuprawnioną manipulacją |
| Instalacja | do drzwi i okien (z wyjątkiem metalowych) |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















