HY-SA21A-W2(868) - Bezprzewodowa czujka dymu AirShield, syrena audiowizualna, 85 dB
Bezprzewodowa fotoelektryczna czujka dymu, syrena: 85 dB, sygnalizacja LED pracy, alarmu, błędu, niskiego napięcia baterii, montaż sufitowy. Częstotliwość 868 MHz, zabezpieczenie AES-128, transmisja 1000 m (odległość widzialna),...
Kod produktu: 2308-299 EAN: 6923172538963 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bezprzewodowa fotoelektryczna czujka dymu, syrena: 85 dB, sygnalizacja LED pracy, alarmu, błędu, niskiego napięcia baterii, montaż sufitowy. Częstotliwość 868 MHz, zabezpieczenie AES-128, transmisja 1000 m (odległość widzialna), automatyczne przełączanie kanałów RF, regulowana aplikacja. Alarm dźwiękowy działa autonomicznie, gdy kontakt z panelem sterowania zostanie utracony, zasilanie 1x wymienna bateria: CR123A, żywotność 3 lata.
.
| Typ urządzenia | Bezprzewodowy fotoelektryczny czujnik dymu |
| Zasilanie | 1x wymienna bateria: CR123A, żywotność 3 lata |
| Częstotliwość | 868 MHz, dwukierunkowa technologia bezprzewodowa, Szyfrowanie AES-128 |
| Zasięg sygnału | do 1000 m (otwarty teren) |
| Wykrywanie temperatury | Fotoelektryczna komora czujnika |
| Wskaźnik LED | Wskazanie działania, Alarm, błąd, niski poziom baterii |
| Funkcje | Obsługa automatycznego przełączania kanałów RF, zdalna konfiguracja za pomocą aplikacji |
| Montaż | na suficie |
| Konstrukcja obudowy | Plastik |
| Kolor | Biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















