Czytnik1 EM&HID - czarny - czytnik kart EM&HID - ZEWNĘTRZNY
Czytnik systemowy Reader1 EM&HID - czarny przeznaczony jest do odczytu kart/breloków zbliżeniowych pracujących na częstotliwości 125 kHz i obsługuje standardy EM oraz HID. Elegancki i bardzo wąski profil tego czytnika w czarnym wariancie...
Kod produktu: 2307-148 EAN: 8595584657990 Producent: SEBURY
- Opis
- Zapytanie o produkt
Czytnik systemowy Reader1 EM&HID - czarny przeznaczony jest do odczytu kart/breloków zbliżeniowych pracujących na częstotliwości 125 kHz i obsługuje standardy EM oraz HID. Elegancki i bardzo wąski profil tego czytnika w czarnym wariancie kolorystycznym pozwala na zastosowanie w instalacjach wewnętrznych i zewnętrznych. Czytnik wyposażony jest jednocześnie w dwukolorową diodę LED oraz wewnętrzny buzzer, który optycznie i wizualnie sygnalizuje stan autoryzacji użytkownika (akceptacja/odrzucenie). Czytniki te podłączane są przede wszystkim do jednostek sterujących systemów dostępowych (np. VAR-TEC: BC800NT4), mogą być używane jako czytniki SLAVE do niektórych czytników autonomicznych i ogólnie można je podłączyć do dowolnych innych urządzeń kompatybilnych z Wiegand 26.
| Typ modułu | bezdotykowy czytnik systemu RFID |
| Zakres odczytu | kartka / zawieszka: 0 - 5 cm / 0 - 2 cm |
| Format wyjściowy Wiegand | 26 bitów |
| Upoważnienie | karta/znacznik |
| Karta | EM 125 kHz |
| Karta | HID 125 kHz |
| Zasilacz | 12 V prądu stałego |
| Obecne zużycie | maks. 150 mA |
| Obecne zużycie | spoczynkowy 18 / 25 mA (MF / EM&HID) |
| Sygnalizacja optyczna | Dioda LED czerwona/zielona |
| Sygnalizacja dźwiękowa | tak, brzęczyk |
| Manipulować | NIE |
| Długość przewodu zasilającego | 40cm |
| Maks. długość kabla zasilającego | 100 m |
| Sposób montażu | na powierzchnię |
| Wykonanie | tworzywo sztuczne/poliwęglan |
| Kolor | czarny |
| Przekaźnik wyjściowy | NIE |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















