Detektor gazu - Wöhler GS 300 z protokołem kalibracji
Detektor gazu GS 300 Detektor gazu GS 300 jest niezwykle czuły i szybko reaguje na wykrywanie i detekcję wycieków. Urządzenie wyświetla stężenia gazu za pomocą wykresu słupkowego w dwóch etapach od 0 do 1200 ppm. Urządzenie emituje...
Kod produktu: 7708 Producent: Wöhler Bohemia
- Opis
- Zapytanie o produkt
Detektor gazu GS 300
Detektor gazu GS 300 jest niezwykle czuły i szybko reaguje na wykrywanie i detekcję wycieków. Urządzenie wyświetla stężenia gazu za pomocą wykresu słupkowego w dwóch etapach od 0 do 1200 ppm. Urządzenie emituje również sygnał akustyczny i wibracyjny w przypadku wykrycia wycieku gazu. Dzięki elastycznej sondzie o długości 440 mm możliwe jest sprawdzenie trudno dostępnych miejsc przewodu gazowego. Główne zalety detektora gazu GS 300 to:
- krótki czas reakcji
- wyświetlacz stężenia gazu
- do gazu ziemnego i LPG, do wyboru różne rodzaje gazu
- bardzo dobra dostępność do trudno dostępnych miejsc dzięki elastycznej szyjce o długości 440 mm
- Duży, łatwy do odczytania wyświetlacz z automatycznym podświetleniem
- dodatkowe oświetlenie LED z automatycznym włączaniem w ciemnym otoczeniu, umożliwiające znajdowanie nieszczelności w trudno dostępnych miejscach (funkcja latarki)
- ergonomiczny kształt
- możliwość podłączenia słuchawek do sygnału akustycznego
- Opcjonalnie z akumulatorami i zasilaczem sieciowym – idealne do częstszego użytkowania
Dane techniczne
| Wskaźniki: | |
| Wrażliwość: | metan, propan; 0...1200 ppm |
| Funkcja alarmu: | akustyczny, wibracyjny |
| Transduktor: | półprzewodnik |
| Czas reakcji: | ok. 10 sekund |
| Czas rozgrzewki: | ok. 60 sekund |
| Informacje ogólne: | |
| Wymiary: | Wymiary: 55x190x40mm |
| Waga: | 340g |
| Temperatura pracy: | -5°C do 45°C |
| Zasilanie: | 4 baterie AA |
| Wyświetlacz LC: | 31x 51mm |
| Znajomości: | słuchawka i zewnętrzny zasilacz |
| Lampa: | 2 diody LED |
| Elastyczna sonda: | 440 mm |
Zakres dostawy
- detektor gazu WÖHLER GS 300
- sonda elastyczna 440 mm
- bateria
- plastikowa walizka
- protokół kalibracji

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















