DS04-AI400 - Android Box, reklamy, aplikacje, pliki wideo, internet, HDMI, 4K, WiFi
Proste rozwiązanie umożliwiające stworzenie żywej powierzchni reklamowej z monitora LCD z wejściem HDMI. Na urządzeniu fabrycznie zainstalowany jest system operacyjny Android 8.1 oraz aplikacje umożliwiające uruchamianie pętli obrazów,...
Kod produktu: 2210-013 EAN: 6923172554987 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Proste rozwiązanie umożliwiające stworzenie żywej powierzchni reklamowej z monitora LCD z wejściem HDMI. Na urządzeniu fabrycznie zainstalowany jest system operacyjny Android 8.1 oraz aplikacje umożliwiające uruchamianie pętli obrazów, dźwięków, plików multimedialnych i wideo, stron internetowych i nie tylko. Obsługuje wiele typów plików (Mp4, avi, mov, asf, wmv, rm, rmvb, mkv, jpg, jpeg, gif, bmp, png, mp3, wma, wav i więcej). Tworzenie pętli odbywa się za pomocą programu komputerowego, który znajdziesz w zakładce „Pobierz”. Urządzenie można konfigurować poprzez sieć Internet, sieć WiFi, a także lokalny monitor i mysz USB. Obsługa rozdzielczości do 4K, zasilacz znajduje się w zestawie.
| Typ urządzenia | pudełko z Androidem |
| System operacyjny | Androida 8.1 |
| Kierownictwo | Oprogramowanie MPS |
| Obsługiwane media | Audio, wideo, obraz, czas, pogoda, odliczanie, txt, strona internetowa, media strumieniowe, pdf |
| Obsługiwane formaty | Mp4, avi, mov, asf, wmv, rm, rmvb, mkv, jpg, jpeg, gif, bmp, png, mp3, wma, wav |
| Wydajność dekodowania | 1 kanał przy 4K (60 kl./s) lub 1 kanał przy 1080 P |
| Tryby | Odtwarzanie natychmiastowe, odtwarzanie w określonym czasie, odtwarzanie okresowe, odtwarzanie między cięciami |
| Wejścia | RJ45×1, USB2.0×2, SD×1 |
| Wyjścia | HDMI2.0a×1, wyjście audio×1 |
| Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Zasilacz | Tryb gotowości 12 VDC/4 W/2 W |
| Część pakietu | źródło, patchcord, antena Wi-Fi, instrukcja EN, pilot zdalnego sterowania |
| Materiał | metal |
| Kolor | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















