DT1 AM - PIR + MW + ANTYMASKING IR
Podwójna czujka infrapasywna z w pełni cyfrową obróbką sygnału, detekcją MW o zasięgu 15 m/100°. Jest antymasking, odporność na zwierzęta i usuwanie sabotażu ze ściany. Czułość regulowana na 2 poziomach, cyfrowy automatyczny licznik...
Kod produktu: 2104-103 EAN: 8595584658577 Producent: AMC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Podwójna czujka infrapasywna z w pełni cyfrową obróbką sygnału, detekcją MW o zasięgu 15 m/100°. Jest antymasking, odporność na zwierzęta i usuwanie sabotażu ze ściany. Czułość regulowana na 2 poziomach, cyfrowy automatyczny licznik impulsów, kompensacja temperatury, wysoka odporność na zakłócenia RF.
| Typ detektora | łączny |
| Czujnik | podwójny |
| Wrażliwość | dwa regulowane poziomy |
| Antymasking | aktywny MW |
| Zasilacz | 9 - 15 V = |
| Obecne zużycie | min. 9,5 mA, maks. 18 mA |
| Wysokość montażu | 2 - 2,7 m² |
| Zasięg PIR | 15m, 100° |
| Zakres MW | 15m, 110 ° |
| Częstotliwość | 9,90 GHz |
| Wyjście alarmowe | NC, 24 VDC, 200 mA |
| Wyjście sabotażowe | NC, 30 VDC, 40 mA |
| Szybkość wykrywania | 0,2 do 7 m/s |
| Sygnalizacja optyczna | zielona, pomarańczowa, niebieska dioda LED |
| Kolor okładki | biały |
JET DT - PIR + MW + PET
193,61 zł
FLX-S-DT-X9 - PIR + MW, zasięg 12 m 85°
225,96 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















