JET DT - PIR + MW + PET
Podwójna czujka infrapasywna z w pełni cyfrową obróbką sygnału, detekcją MW o zasięgu 15 m/90°. Jest odporność na zwierzęta, widzenie z dołu, sabotaż usunięty ze ściany. Czułość regulowana na 2 poziomach, cyfrowy automatyczny...
Kod produktu: 1911-055 EAN: 8595584648622 Producent:
- Opis
- Zapytanie o produkt
Podwójna czujka infrapasywna z w pełni cyfrową obróbką sygnału, detekcją MW o zasięgu 15 m/90°. Jest odporność na zwierzęta, widzenie z dołu, sabotaż usunięty ze ściany. Czułość regulowana na 2 poziomach, cyfrowy automatyczny licznik impulsów, kompensacja temperatury, wysoka odporność na zakłócenia RF.
| Typ detektora | cyfrowy PIR + MW |
| Połączenie detektora | przekaźnik |
| Wykorzystanie (środowisko) | wewnętrzny |
| Odporność na PET | tak, 12/25 kg |
| Czujnik | kwadrat |
| Wrażliwość | dwa regulowane poziomy |
| Zasilacz | 10,5 - 15 V = |
| Obecne zużycie | min. 10 mA, maks. 11 mA |
| Zasięg PIR | 15m, 90° |
| Zakres MW | 15m, 90° |
| Wyjście alarmowe | NC, 24 VDC, 100 mA |
| Sabotaż pokrywy | tak |
| Sabotaż usunięty ze ściany | tak |
| Wyjście sabotażowe | NC, 24 VDC, 100 mA |
| Wysokość montażu | 2,2 - 2,7 m² |
| Sygnalizacja optyczna | niebieska dioda LED |
| Kolor okładki | biały |
JET DT - PIR + MW + PET
193,61 zł
DT1 AM - PIR + MW + ANTYMASKING IR
226,64 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















