JET DTM - PIR + MW + ANTYMASK
Podwójna czujka infrapasywna z w pełni cyfrowym przetwarzaniem sygnału i detekcją MW o zasięgu 15 m/90°, z aktywnym antymaskingiem w podczerwieni. Jest odporność na PET, widzenie od dołu, sabotaż usunięty ze ściany. Czułość regulowana...
Kod produktu: 1911-056 EAN: 8595584648639 Producent:
- Opis
- Zapytanie o produkt
Podwójna czujka infrapasywna z w pełni cyfrowym przetwarzaniem sygnału i detekcją MW o zasięgu 15 m/90°, z aktywnym antymaskingiem w podczerwieni. Jest odporność na PET, widzenie od dołu, sabotaż usunięty ze ściany. Czułość regulowana na 2 poziomach, cyfrowy automatyczny licznik impulsów, kompensacja temperatury, wysoka odporność na zakłócenia RF.
| Typ detektora | cyfrowy PIR + MW + AM |
| Połączenie detektora | przekaźnik |
| Wykorzystanie (środowisko) | wewnętrzny |
| Odporność na PET | tak, 12/25 kg |
| Czujnik | kwadrat |
| Wrażliwość | dwa regulowane poziomy |
| Zasilacz | 10,5 - 15 V = |
| Obecne zużycie | min. 10 mA, maks. 11 mA |
| Zasięg PIR | 15m, 90° |
| Zakres MW | 15m, 90° |
| Wyjście alarmowe | NC, 24 VDC, 100 mA |
| Antymasking | aktywna IR |
| Antymasking | cieniowanie do 10 cm, oprysk |
| Wyjście antymaskingu | NC, 24 VDC, 100 mA |
| Sabotaż pokrywy | tak |
| Sabotaż usunięty ze ściany | tak |
| Wyjście sabotażowe | NC, 24 VDC, 100 mA |
| Wysokość montażu | 2,2 - 2,7 m² |
| Sygnalizacja optyczna | niebieska dioda LED |
| Kolor okładki | biały |
DT1 - PIR + MW + PET
175,39 zł
FLX-S-DT-X9 - PIR + MW, zasięg 12 m 85°
225,96 zł
JET DT - PIR + MW + PET
193,61 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















