FLX-S-DT-X9 - PIR + MW, zasięg 12 m 85°
Kombinowany czujnik PIR + MW z odpornością na małe zwierzęta do 40 cm. Posiada półkulistą soczewkę oraz zabezpieczenie przed wzajemnym oddziaływaniem jednostek MW w zastosowaniach, gdzie w jednej przestrzeni występuje więcej tych czujek....
Kod produktu: 2304-101 EAN: 788924504469 Producent: OPTEX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kombinowany czujnik PIR + MW z odpornością na małe zwierzęta do 40 cm. Posiada półkulistą soczewkę oraz zabezpieczenie przed wzajemnym oddziaływaniem jednostek MW w zastosowaniach, gdzie w jednej przestrzeni występuje więcej tych czujek.
| Typ detektora | PIR + MW |
| Środowisko | wewnętrzny |
| Antymasking | tak, podczerwień |
| Charakterystyka wyczuwania | wentylator |
| Odporność na PET | Tak |
| Zakres | 12 m |
| Wysokość montażu | 2 - 3 m |
| Zasięg | 12 m, 85° |
| Zasilacz | 9,5 - 16 V= |
| Maks. pobór prądu | 16 mA |
| Czujnik PIR | kwadrat |
| Wyjście alarmowe | NC |
| Sabotaż pokrywy | tak, NC |
| Częstotliwość MW część | 9,425 GHz |
| Temperatura robocza | -20 do 45°C |
DT1 AM - PIR + MW + ANTYMASKING IR
226,64 zł
FLX-S-DT-X9 - PIR + MW, zasięg 12 m 85°
225,96 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















