EB02 - przycisk dotykowy - na powierzchni
Dotknij przycisku wyjścia ze stykiem NO/NC. Wymaga zasilania do funkcji, przekaźnik uruchamia się po dotknięciu palcem w zaznaczonym miejscu. Moduł jest podświetlany dla lepszej orientacji w ciemności. Wykonanie z tworzywa sztucznego, montaż...
Kod produktu: 1508-009 EAN: 8595584631181 Producent: VAR-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Dotknij przycisku wyjścia ze stykiem NO/NC. Wymaga zasilania do funkcji, przekaźnik uruchamia się po dotknięciu palcem w zaznaczonym miejscu. Moduł jest podświetlany dla lepszej orientacji w ciemności. Wykonanie z tworzywa sztucznego, montaż natynkowy.
| Typ modułu | wyjdź z modułu dotykowego |
| Zasilacz | 12 V = |
| Obecne zużycie | 35 mA |
| Wykonanie | Plastikowy |
| Przekaźnik | NO / NC 1,5 A / 30 V = |
| Instalacja | powierzchnia |
| Podświetlenie | spokojny - niebieski, aktywacja - biały |
| Kolor okładki | srebro |
BT-003 - Przycisk EXIT METAL
43,28 zł
Czytnik USB EM (DEC) - czytnik USB
216,16 zł
Czytnik USB MIFARE (3 + 5) - czytnik USB
362,17 zł
Okładka BC - dla czytelników SEBURY
40,77 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















