EDR20-P - Przycisk awaryjnego otwierania drzwi
Zielony przycisk antynapadowy do awaryjnego otwierania drzwi. Suwak aktywacyjny jest chroniony przez plastikową osłonę na zawiasach, którą można pozostawić lub zdjąć. Aby aktywować, należy nacisnąć suwak, ponowna aktywacja jest możliwa...
Kod produktu: 2311-053 EAN: 8595584663434 Producent: VAR-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zielony przycisk antynapadowy do awaryjnego otwierania drzwi. Suwak aktywacyjny jest chroniony przez plastikową osłonę na zawiasach, którą można pozostawić lub zdjąć. Aby aktywować, należy nacisnąć suwak, ponowna aktywacja jest możliwa za pomocą klucza resetującego (w zestawie). Przycisk jest podświetlany na zielono, świeci lub miga na czerwono po aktywacji (regulowany), emituje przerywany lub ciągły sygnał dźwiękowy (regulowany). Wyjście przekaźnika NO/NC. Montaż natynkowy i podtynkowy.
.
| Przycisk obsługi | plastikowy |
| Pamięć alarmu | tak |
| Reset do stanu spoczynku | tak, Przycisk resetowania |
| Testowanie nieniszczące | tak |
| Wyjście alarmowe | 3x przekaźniki NO/COM/NC |
| Maks. Obciążenie styku alarmowego | 125 V DC = 3 A |
| Kolor obudowy | biały |
| Zasilanie | 12 - 24 V DC |
| Min. Pobór prądu | 10mA przy 12V, 11mA przy 24V |
| Pobór prądu przy włączeniu | 50mA przy 12V, 64mA przy 24V |
| Montaż | powierzchniowy i wpuszczany (na K68) | Sygnalizacja optyczna/akustyczna | tak |
Czytnik USB EM (DEC) - czytnik USB
216,16 zł
Czytnik USB EM (3 + 5) - Czytnik USB
216,16 zł
EB01 - przycisk z podświetleniem
66,06 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















