EB03 - grubość bezkontaktowa - montaż do K68
Bezdotykowy przycisk wyjścia IR ze stykiem NO/NC. Wymaga zasilania do funkcji, przekaźnik załącza się po zbliżeniu dłoni. Moduł jest podświetlany dla lepszej orientacji w ciemności. Konstrukcja ze stali nierdzewnej, możliwość montażu...
Kod produktu: 1508-008 EAN: 8595584631174 Producent: VAR-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bezdotykowy przycisk wyjścia IR ze stykiem NO/NC. Wymaga zasilania do funkcji, przekaźnik załącza się po zbliżeniu dłoni. Moduł jest podświetlany dla lepszej orientacji w ciemności. Konstrukcja ze stali nierdzewnej, możliwość montażu na puszce K68.
| Typ modułu | wyjdź z modułu zbliżeniowego |
| Zasilacz | 12 V = |
| Obecne zużycie | 35 mA |
| Wykonanie | Stal nierdzewna |
| Przekaźnik | NO / NC 1,5 A / 30 V = |
| Instalacja | wpuszczany |
| Instalacja | do pudła gipsowego |
| Podświetlenie | spokój - niebieski, aktywacja - czerwony |
| Kolor okładki | srebro |
Czytnik USB EM (3 + 5) - Czytnik USB
216,16 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















