FG1625RT - dźwięk do sufitu i szkła z folią
Akustyczny wykrywacz odłamków szkła do montażu sufitowego. Czujka może być również stosowana na powierzchniach szklanych z naklejoną folią zabezpieczającą.Typ czujkiaudioŚrodowiskoindoorDetekcjarównego szkła z folią, maks. grubość...
Kod produktu: 2402-101 EAN: 781410481060 Producent: HONEYWELL
- Opis
- Zapytanie o produkt
Akustyczny wykrywacz odłamków szkła do montażu sufitowego. Czujka może być również stosowana na powierzchniach szklanych z naklejoną folią zabezpieczającą.
| Typ czujki | audio |
| Środowisko | indoor |
| Detekcja | równego szkła z folią, maks. grubość folii 0,3 mm |
| Rodzaj szkła | min. rozmiar 28 x 28 cm |
| rodzaj szkła | tablicowe i hartowane 3 - 10 mm |
| rodzaj szkła | warstwowe klejone 3 - 14 mm |
| Rodzaj szkła | szkło zbrojone 6 mm |
| Rodzaj szkła | folia bezpieczna 3 - 6 mm |
| Charakterystyka czułości | audio |
| Odporność na PET | tak |
| Pokrycie | 1,5 / 3 / 4,6 / 7,5 m |
| Zasilanie | 6 - 18 V= |
| Max. Pobór prądu | 22 mA |
| Pobór prądu | 13 mA |
| Czułość | 4 poziomy |
| Alarm Wyjście | NC |
| Tłumik pokrywy | tak |
| Tester wykrywania | FG701 |
BV-501GB - sufitowy PIR + audio
446,90 zł
WLD38R - czujka zalania
113,89 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















