DG457 GLASSTREK - CYFROWA MAGISTRALA AUDIO / PRZEKAŹNIK
Nowoczesna cyfrowa czujka zbicia szyby wykorzystująca zaawansowaną technologię wykrywania i identyfikacji zbicia szyby. Detekcja opiera się na analizie fali ciśnienia powstałej w wyniku rozbicia powierzchni szkła oraz na analizie...
Kod produktu: 0701-020 EAN: 8595584600200 Producent: PARADOX
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Nowoczesna cyfrowa czujka zbicia szyby wykorzystująca zaawansowaną technologię wykrywania i identyfikacji zbicia szyby. Detekcja opiera się na analizie fali ciśnienia powstałej w wyniku rozbicia powierzchni szkła oraz na analizie późniejszego stłuczenia szkła. Wyjście czujki zapewnia 2 opcje podłączenia: strefa NC z przekaźnikiem do klasycznych instalacji lub wyjście BUS do bezpośredniego podłączenia do magistrali DIGIPLEX EVO. Czujka może pracować w dwóch trybach czułości o zasięgu 4,5 lub 9 m. Monitorowana powierzchnia szyby musi być większa niż 40 x 60 cm, sufit musi być niższy niż 5 m, a pomieszczenie musi być większe niż 3 x 3 m .
| Typ detektora | Dźwięk cyfrowy |
| Zasilacz | 11 - 16 V = |
| Obecne zużycie | min. 20 mA, maks. 37 mA |
| Rozruch detektora | po podłączeniu 4 min. Tryb testowania |
| Zasięg wykrywania szkła | min 1,2 m² |
| Zasięg wykrywania szkła | niska czułość 4,5 m |
| Zasięg wykrywania szkła | wysoka czułość 9 m |
| Kąt widzenia (poziomo) | pionowo 90°, poziomo 70° |
| Wrażliwość | dwa poziomy - niski / wysoki |
| Tryb testowania | tak (odłączenie zasilania - zworka) |
| Pamięć alarmu | tak |
| Tester wykrywania | TEST TREK 2 |
| Wyjście alarmowe | NC 28 V =, 150 mA |
| Wyjście sabotażowe | NC 28 V =, 150 mA |
| wyjście BUS | Centrale EVO48 / EVO192 |
| Sygnalizacja optyczna | czerwona/zielona dioda LED |
| Kolor okładki | biały |
AD800-AM - dźwięk cyfrowy z AM
719,32 zł
BV-501GB - sufitowy PIR + audio
446,90 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















