SS14 v2 - czujnik wstrząsów
Inteligentny cyfrowy detektor wstrząsów, sterowany mikroprocesorem i płynnie regulowaną czułością. Szybkie i niezawodne cyfrowe przetwarzanie sygnału, wysoka odporność na fałszywe alarmy. Typ detektora piezoelektryczny Wrażliwość...
Kod produktu: 2305-035 EAN: 8595584657433 Producent: AMC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Inteligentny cyfrowy detektor wstrząsów, sterowany mikroprocesorem i płynnie regulowaną czułością. Szybkie i niezawodne cyfrowe przetwarzanie sygnału, wysoka odporność na fałszywe alarmy.
| Typ detektora | piezoelektryczny |
| Wrażliwość | regulacja za pomocą trymera |
| Zasilacz | 9 - 15 V= |
| Obecne zużycie | min. 9 mA, maks. 18 mA |
| Manipulować | pokrywa, ściana |
| Wyjście alarmowe | NC, 24 V=, 200 mA |
| Wyjście sabotażowe | NC, 30 V=, 40 mA |
| Kolor okładki | biały |
SS14 v2 - czujnik wstrząsów
145,32 zł
VIBRO - czujnik wstrząsów
204,77 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















