FG1625TAS - audio również dla szkła z folią
Akustyczny wykrywacz odłamków szkła, który może być również używany do szklanych powierzchni z przyklejoną folią zabezpieczającą.Typ czujkiaudioŚrodowiskoindoorDetekcjanawet szkła z folią, maks. grubość folii 0,3 mmRodzaj...
Kod produktu: 2402-091 EAN: 781410737105 Producent: HONEYWELL
- Opis
- Zapytanie o produkt
Akustyczny wykrywacz odłamków szkła, który może być również używany do szklanych powierzchni z przyklejoną folią zabezpieczającą.
| Typ czujki | audio |
| Środowisko | indoor |
| Detekcja | nawet szkła z folią, maks. grubość folii 0,3 mm |
| Rodzaj szkła | min. rozmiar 28 x 28 cm |
| Rodzaj szkła | tablicowe i hartowane 3 - 10 mm |
| Rodzaj szkła | warstwowe klejone 3 - 14 mm |
| Rodzaj szkła | szkło zbrojone 6 mm |
| Rodzaj szkła | folia bezpieczna 3 - 6 mm |
| Charakterystyka czułości | audio |
| Odporność na PET | tak |
| Pokrycie | 1,5 / 3 / 4,6 / 7,5 m |
| Zasilanie | 6 - 18 V= |
| Max. Pobór prądu | 22 mA |
| Pobór prądu | 13 mA |
| Czułość | 4 poziomy |
| Alarm Wyjście | NC |
| Tłumik pokrywy | tak |
| Tester wykrywania | FG701 |
AD800-AM - dźwięk cyfrowy z AM
719,32 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















