FX-360 - montaż sufitowy, PIR, sufit od 2,4 do 3,6 m
Czujka sufitowa z kołową charakterystyką przemiatania. Kompensacja temperatury i licznik impulsów zapobiegający fałszywym alarmom.Typ czujkiPIRŚrodowiskowewnątrzAntymaskingnieCharakterystyka detekcjisufit, 360°Odporność na PETnieZasięg12...
Kod produktu: 2407-635 EAN: 788924081137 Producent: OPTEX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Czujka sufitowa z kołową charakterystyką przemiatania. Kompensacja temperatury i licznik impulsów zapobiegający fałszywym alarmom.
| Typ czujki | PIR |
| Środowisko | wewnątrz |
| Antymasking | nie |
| Charakterystyka detekcji | sufit, 360° |
| Odporność na PET | nie |
| Zasięg | 12 m |
| Wysokość montażu | 2,4 - 3,6 m |
| Pokrycie | średnica 12 m przy wysokości do 3,6 m |
| Pokrycie | średnica 12 m przy wysokości do 3,6 m |
| Zasilanie | 9,5 - 18 V= |
| Maks. Pobór prądu | 18 mA |
| Czujnik PIR | podwójny |
| Wyjście zdalne | NC |
| Sabotaż pokrywy | tak, NC |
| Prędkość wykrywania | 0,3 - 1,5 m/s |
| Temperatura pracy | -20 do 50°C |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















