DG467 PARADOME - sufitowy, PIR, BUS/NC
Sufitowy podwójny detektor podczerwieni o charakterystyce eliptycznej 360°. Czujka charakteryzuje się dużym obszarem detekcji dla różnych wysokości montażu przy zachowaniu czułości. Przetwarzanie sygnału jest w pełni cyfrowe z...
Kod produktu: 0701-008 EAN: 8595584600088 Producent: PARADOX
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Sufitowy podwójny detektor podczerwieni o charakterystyce eliptycznej 360°. Czujka charakteryzuje się dużym obszarem detekcji dla różnych wysokości montażu przy zachowaniu czułości. Przetwarzanie sygnału jest w pełni cyfrowe z kompensacją temperatury i automatycznym licznikiem impulsów. Czujkę można podłączyć na dwa sposoby. Strefa NC z wyjściem przekaźnikowym lub magistralą BUS do podłączenia do magistrali DIGIPLEX EVO.
| Typ detektora | PIR |
| Środowisko | wewnętrzny |
| Antymasking | NIE |
| Charakterystyka wyczuwania | sufit, elipsa 360° |
| Odporność na PET | NIE |
| Zakres | 4 m |
| Wysokość montażu | 2,1 - 4 m |
| Zasięg | 11 x 6 m na wysokości 3,7 m |
| Zasięg | 7 x 6 m na wysokości 2,4 m |
| Zasilacz | 10 - 16 V= |
| Min. pobór prądu | 26mA |
| Maks. pobór prądu | 32mA |
| Czujnik PIR | podwójny |
| Wrażliwość | 2 poziomy |
| Wyjście alarmowe | NC/BUS EVO |
| Sabotaż pokrywy | tak, NC |
| Szybkość wykrywania | 0,2 - 3,5 m/s |
| Odporność na elektryczność pole | 10 V/m |
| Temperatura robocza | -20 do 50°C |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















