SX-360Z - sufitowa, PIR, sufit od 2,4 do 5 m, zoom
Czujka sufitowa o wysokości montażu od 2,4 m do 5 m i średnicy obszaru monitorowania 18 m w całym zakresie wysokości montażu. Czujka posiada funkcję ZOOM, która ustawia pełny zasięg 18 m dla danej wysokości instalacji.Typ czujki3x...
Kod produktu: 2407-636 EAN: 788924080635 Producent: OPTEX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Czujka sufitowa o wysokości montażu od 2,4 m do 5 m i średnicy obszaru monitorowania 18 m w całym zakresie wysokości montażu. Czujka posiada funkcję ZOOM, która ustawia pełny zasięg 18 m dla danej wysokości instalacji.
| Typ czujki | 3x PIR |
| Środowisko | wewnątrz |
| Antymasking | nie |
| Charakterystyka wykrywania | sufit, 360° | Odporność na PET | nie |
| Zasięg | 18 m |
| Wysokość montażu | 2,4 - 5 m |
| Pokrycie | 18 m średnicy w całym zakresie inst. (ZOOM) |
| Zasilanie | 6 - 18 V= |
| Maks. Pobór prądu | 18 mA |
| Czujnik PIR | podwójny |
| Wyjście alarmowe | NC |
| Sabotaż pokrywy | tak, NC |
| Prędkość wykrywania | 0,3 - 1,5 m/s |
| Temperatura pracy | -20 do 50°C |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















