JET PA - quad PIR, zwierzę 0/12/25 kg, zasięg 15 m
Pasywny detektor podczerwieni z całkowicie cyfrowym przetwarzaniem sygnału i zasięgiem 15 m/90°. Jest odporność na PET, widoczność od dołu, usuwanie sabotażu ze ściany. Regulacja czułości w 2 poziomach, cyfrowy automatyczny licznik...
Kod produktu: 1911-040 EAN: 8595584648615 Producent:
- Opis
- Zapytanie o produkt
Pasywny detektor podczerwieni z całkowicie cyfrowym przetwarzaniem sygnału i zasięgiem 15 m/90°. Jest odporność na PET, widoczność od dołu, usuwanie sabotażu ze ściany. Regulacja czułości w 2 poziomach, cyfrowy automatyczny licznik impulsów, kompensacja temperatury, wysoka odporność na zakłócenia RF.
| Typ detektora | PIR |
| Środowisko | wewnętrzny |
| Środowisko | wewnętrzny |
| Antymasking | NIE |
| Charakterystyka wyczuwania | wentylator + gorsze widzenie |
| Odporność na PET | Tak |
| Odporność na PET | 0/12/15 kg |
| Zakres | 15 m |
| Wysokość montażu | 2,2 - 2,7 m |
| Zasięg | 15 m, 90° |
| Zasilacz | 10,5 - 15 V= |
| Min. pobór prądu | 2,8 mA |
| Maks. pobór prądu | 4mA |
| Czujnik PIR | kwadrat |
| Wrażliwość | 2 poziomy |
| Wyjście alarmowe | NC |
| Sabotaż pokrywy | tak, NC |
| Wbudowane rezystory równoważące | Tak |
| Szybkość wykrywania | 0,2 - 7 m/s |
| Temperatura robocza | 0 do 50°C |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















