IR1 - PIR, widoczność od dołu, zasięg 15 m
Podwójny pasywny detektor podczerwieni z całkowicie cyfrowym przetwarzaniem sygnału, małymi wymiarami, soczewką sferyczną, kompensacją temperatury, cyfrowym automatycznym licznikiem impulsów, wysoką odpornością na zakłócenia RF. Typ...
Kod produktu: 2007-025 EAN: 8595584653268 Producent: AMC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Podwójny pasywny detektor podczerwieni z całkowicie cyfrowym przetwarzaniem sygnału, małymi wymiarami, soczewką sferyczną, kompensacją temperatury, cyfrowym automatycznym licznikiem impulsów, wysoką odpornością na zakłócenia RF.
| Typ detektora | PIR |
| Środowisko | wewnętrzny |
| Antymasking | NIE |
| Charakterystyka wyczuwania | wentylator + gorsze widzenie |
| Odporność na PET | Tak |
| Odporność na PET | 15 kg |
| Zakres | 15 m |
| Wysokość montażu | 2 - 2,7 m |
| Zasięg | 15 m, 100° |
| Zasilacz | 9 - 15 V= |
| Min. pobór prądu | 9,5 mA |
| Maks. pobór prądu | 18mA |
| Czujnik PIR | podwójny |
| Wrażliwość | 2 poziomy |
| Wyjście alarmowe | NC |
| Sabotaż pokrywy | tak, NC |
| Temperatura robocza | -10 do 40°C |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















