DG75 - 2x PIR, zwierzę 40 kg, zasięg 11 m
Specjalna „podwójna” pasywna czujka podczerwieni do najbardziej wymagających środowisk, dodatkowo odporna na zwierzęta domowe (do ok. 40 kg). Detektor posiada w pełni cyfrowe przetwarzanie sygnału, podwójną detekcję przeciwstawną,...
Kod produktu: 0701-007 EAN: 8595584600071 Producent: PARADOX
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Specjalna „podwójna” pasywna czujka podczerwieni do najbardziej wymagających środowisk, dodatkowo odporna na zwierzęta domowe (do ok. 40 kg). Detektor posiada w pełni cyfrowe przetwarzanie sygnału, podwójną detekcję przeciwstawną, cyfrową programową kompensację temperatury, zabezpieczenie programowe „SHIELD” z dwoma poziomami regulacji, cyfrowy automatyczny licznik impulsów, wysoką odporność na zakłócenia RF.
| Typ detektora | 2x PIR |
| Środowisko | wewnętrzny |
| Antymasking | NIE |
| Charakterystyka wyczuwania | 2x wentylator |
| Odporność na PET | Tak |
| Odporność na PET | 40 kg |
| Zakres | 11 m |
| Wysokość montażu | 2 - 2,7 m |
| Zasięg | 11 x 11 m, 90° |
| Zasilacz | 9 - 16 V= |
| Min. pobór prądu | 14 mA |
| Maks. pobór prądu | 17 mA |
| Czujnik PIR | 2x podwójne |
| Wrażliwość | 2 poziomy |
| Wyjście alarmowe | NC |
| Sabotaż pokrywy | tak, NC |
| Szybkość wykrywania | 0,2 - 7 m/s |
| Odporność na elektryczność pole | 10 V/m |
| Temperatura robocza | -20 do 50°C |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















