DLA ZWIERZĄT (476PET) - PIR, zwierzę 18 kg, zasięg 11 m
Standardowy podwójny detektor podczerwieni do montażu narożnego i ściennego. Wysoka odporność na zakłócenia RF, inteligentna ocena i przetwarzanie sygnału, kompensacja temperatury, automatyczny licznik impulsów, detektor jest również...
Kod produktu: 0701-002 EAN: 8595584600026 Producent: PARADOX
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Standardowy podwójny detektor podczerwieni do montażu narożnego i ściennego. Wysoka odporność na zakłócenia RF, inteligentna ocena i przetwarzanie sygnału, kompensacja temperatury, automatyczny licznik impulsów, detektor jest również odporny na małe zwierzęta do ok. 18 kg.
| Typ detektora | PIR |
| Środowisko | wewnętrzny |
| Antymasking | NIE |
| Charakterystyka wyczuwania | wentylator |
| Odporność na PET | Tak |
| Odporność na PET | 18 kg |
| Zakres | 11 m |
| Wysokość montażu | 2 - 2,7 m |
| Zasięg | 11 m, 88,5° |
| Zasilacz | 9 - 16 V= |
| Min. pobór prądu | 15 mA |
| Maks. pobór prądu | 27mA |
| Czujnik PIR | podwójny |
| Wrażliwość | 2 poziomy |
| Wyjście alarmowe | NC |
| Sabotaż pokrywy | tak, NC |
| Szybkość wykrywania | 0,2 - 7 m/s |
| Temperatura robocza | -10 do 50°C |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















