DG65 - quad PIR, zasięg 12 m
Detektor infrapasywny QUAD z całkowicie cyfrowym przetwarzaniem sygnału, podwójną detekcją przeciwstawną, cyfrową programową kompensacją temperatury, ochroną programową „SHIELD” z dwoma poziomami regulacji, cyfrowym automatycznym...
Kod produktu: 0701-006 EAN: 8595584600064 Producent: PARADOX
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Detektor infrapasywny QUAD z całkowicie cyfrowym przetwarzaniem sygnału, podwójną detekcją przeciwstawną, cyfrową programową kompensacją temperatury, ochroną programową „SHIELD” z dwoma poziomami regulacji, cyfrowym automatycznym licznikiem impulsów, wysoką odpornością na zakłócenia RF.
| Typ detektora | PIR |
| Środowisko | wewnętrzny |
| Antymasking | NIE |
| Charakterystyka wyczuwania | wentylator |
| Odporność na PET | NIE |
| Zakres | 12 m |
| Wysokość montażu | 2 - 2,7 m |
| Zasięg | 12 m, 110° |
| Zasilacz | 9 - 16 V= |
| Min. pobór prądu | 14 mA |
| Maks. pobór prądu | 28mA |
| Czujnik PIR | kwadrat |
| Wrażliwość | 2 poziomy |
| Wyjście alarmowe | NC |
| Sabotaż pokrywy | tak, NC |
| Szybkość wykrywania | 0,2 - 7 m/s |
| Odporność na elektryczność pole | 10 V/m |
| Temperatura robocza | -20 do 50°C |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















