FLX-S-ST - PIR, zasięg 12 m 85° / 18 m 5°
Infrapasywna czujka QUAD z odpornością na fałszywe alarmy, w pełni cyfrowym przetwarzaniem sygnału, wizją dna, kompensacją temperatury, cyfrowym automatycznym licznikiem impulsów, wysoką odpornością na zakłócenia RF. W zestawie znajduje...
Kod produktu: 2304-099 EAN: 788924504391 Producent: OPTEX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Infrapasywna czujka QUAD z odpornością na fałszywe alarmy, w pełni cyfrowym przetwarzaniem sygnału, wizją dna, kompensacją temperatury, cyfrowym automatycznym licznikiem impulsów, wysoką odpornością na zakłócenia RF. W zestawie znajduje się kombinowany wspornik do montażu na ścianie/suficie.
| Typ detektora | PIR |
| Środowisko | wewnętrzny |
| Antymasking | tak, podczerwień |
| Charakterystyka wyczuwania | wentylator |
| Odporność na PET | Tak |
| Zakres | 12/18 m |
| Wysokość montażu | 2 - 3 m |
| Zasięg | 18 m, 5° |
| Zasilacz | 9,5 - 16 V= |
| Maks. pobór prądu | 12mA |
| Czujnik PIR | kwadrat |
| Wyjście alarmowe | NC |
| Sabotaż pokrywy | tak, NC |
| Temperatura robocza | -20 do 50°C |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















