Generator akumulatorowy Viking X-1000, panel słoneczny X80 i panel słoneczny Viking L120
VIKING X-1000/X80 Generator Akumulatorowy + Panel Słoneczny Viking L120>
Kosztowny zestaw trwałego i praktycznego generatora akumulatorowego VIKING X-1000 ze zintegrowanym SP X80 + panel uzupełniający o mocy 120Wp.>
Generator VIKING...
Kod produktu: X1000X80L120 EAN: 8595656509455 Producent: VIKING
- Opis
- Zapytanie o produkt
VIKING X-1000/X80 Generator Akumulatorowy + Panel Słoneczny Viking L120
>
Kosztowny zestaw trwałego i praktycznego generatora akumulatorowego VIKING X-1000 ze zintegrowanym SP X80 + panel uzupełniający o mocy 120Wp.
>
Generator VIKING X-1000/X80
>Generator akumulatorowy VIKING X-1000, to łatwe w przenoszeniu źródło energii o pojemności 1010 Wh (25.9V;39Ah).
Wielofunkcyjny, mocny, przenośny generator akumulatorowy VIKING X-1000, o niesamowitej wytrzymałości, pojemności i trwałości, jest przydatnym towarzyszem w podróży lub w domu.
Dzięki dwóm gniazdom EU o napięciu wyjściowym 230V i maksymalnej mocy 1000W, możesz zasilać niemal każde swoje urządzenie w domu, w domku letniskowym, na kempingu lub gdziekolwiek indziej.
| Specyfikacja techniczna | |
| Model | VIKING X-1000 |
| Baterie | |
| Pojemność | 1010Wh/25.9V/39Ah (273,000mAh/3.7) |
| Napięcie akumulatora | 25.9V |
| Type | Li-ion NCM polymer |
| Lifetime | min. 2000 cykli ładowania |
| Inputs | |
| Złącze dwuportowe | Ładowanie słoneczne: 12-70V/12A 360W |
| Adapter do papierosów: 12V/10A | |
| Wejście AC (IEC 60320 C7) | Zasilacz: 100-240V 210W |
| Wyjście AC | |
| Napięcie wyjściowe | 230V/50Hz |
| Moc wyjściowa | 1000W |
| Moc | 2000W |
| Maximum Load | 2000W/1.5s |
| Fala sinusoidalna | Ultra Pure |
| Wyjścia DC | |
| JACK 5.5/2.1mm (2x) | 12V/7A |
| JACK 5.5/2.5mm (2x) | 12V/10A |
| USB-A QC3.0 (2x) | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A Max 36W Total |
| USB-C PD3.0 | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A Max. 100W |
| Gniazdo papierosowe | 12V/10A |
| Ładowanie słoneczne | |
| Maks. moc ładowania słonecznego | MPPT 360W |
| Inne specyfikacje | |
| Wymiary produktu | 475x406x120mm |
| Wymiary opakowania | 485x455x185mm |
| Weight | 11.5kg |
| Materiał | utwardzony plastik |
| ochrona IP | IP65 (ważne tylko wtedy, gdy wszystkie złącza wejściowe i wyjściowe są zakryte np. silikonową osłoną ochronną, a pokrywa generatora jest prawidłowo zamknięta) |
| Temperatura pracy | -20°C-40°C |
| Temperatura przechowywania | 0°C-40°C |
| Duty | przewód zasilający, kabel do podłączenia panelu słonecznego, ładowarka samochodowa, instrukcja obsługi |
| El. ochrona | Zwarcie, przeciążenie, przetężenie, głębokie rozładowanie itp. |
| Certyfikacja | CE, RoHS, ISO |
| Informacje dodatkowe | |
| Wyświetlacz LCD | |
| LED light | |
| Pass-Through (funkcja jednoczesnego rozładowywania i ładowania) | |
W zestawie znajduje się równieżzintegrowany panel słoneczny X80
Lekki i wydajny panel słoneczny do ładowania wszystkich urządzeń elektronicznych. Dzięki mocy 80W(19.8/4.0A) jest idealnym wyborem do ładowania średnich i dużych generatorów marki VIKING. Dzięki wysokiej jakości ogniwom monokrystalicznym o sprawności >23%, może przekształcać światło słoneczne w energię słoneczną znacznie wydajniej niż wielu konkurentów.
>

| Specyfikacja produktu: | |
| Maximum Power: | 80 W |
| Maksymalne napięcie zasilania: | 19.8V |
| Maksymalny prąd: | 4.04 A |
| Wydajność ogniwa (%): | 23% |
| Budowa: | Dół, materiał tekstylny |
| Wymiar rozłożonego modułu: | 1260*415*10mm |
| Wymiar złożonego modułu: | 415*300*25mm |
| Waga: | 1.9Kg |
| Liczba paneli sol.: | 4 |
| Certyfikaty: | CE,ROHs,ISO |
Doskonały podręczny zestaw zasilający do użycia w każdej chwili podczas wycieczek, podróży, biwakowania, RVing, imprez sprzedażowych, itp.
Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz źródła zasilania 220V, a gniazdko elektryczne nie jest w zasięgu ręki.
Każdy może wykonać instalację! Wystarczy wyjąć z pudełka, po prostu podłączyć i wszystko pasuje i ładuje!
Wybrany panel słoneczny w połączeniu z generatorem baterii VIKING X-1000 zapewni wystarczającą moc ładowania w słońcu.

>
Lekki i wydajny panel ładowania słonecznego dla wszystkich urządzeń elektronicznych. Dzięki mocy 120W(17.6V/6.82A) jest idealnym wyborem do ładowania średnich i dużych generatorów marki VIKING. Dzięki wysokiej jakości ogniwom monokrystalicznym o sprawności 24,4%, może przekształcać światło słoneczne w energię słoneczną znacznie wydajniej niż wielu konkurentów.
>
| Specyfikacja techniczna: | |
| Kod produktu: | VIKING L120 |
| Maksymalna moc: | 120W |
| Maksymalne napięcie zasilania (Vmp): | 17.6V |
| Maksymalny prąd (Imp): | 6.82A |
| Napięcie obwodu otwartego (Voc): | 20.7V |
| Prąd zwarciowy (Isc): | 7.22A |
| Wydajność ogniwa (%): | 24,4% |
| Specyfikacja: | |
| Konstrukcja: | Skóra, materiał tekstylny |
| Wymiar rozłożonego modułu: | 1335*560*4mm |
| Wymiar złożonego modułu: | 560*555*15mm |
| Waga: | 5KG |
| Liczba paneli sol.: | 2 |
| Wolność: | IP65 |
| Certyfikacja: | CE, ROHs, ISO |
Prezent w postaci panelu słonecznego:
>


Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















