Głowica kamery miniaturowej HD Ø 26 mm do Wöhler VIS 700
Miniaturowa głowica kamery Ø 26 mm Dane techniczne Kolor głowy: Typ: 1/3" kolorowy CMOS Otwór: 12 V/Lux-y Obiektyw: f = 2,30 mm, F = 2,50 Źródło światła: 10 białych diod LED Ochrona: wodoszczelność zgodnie z IP 68 do 3 barów...
Kod produktu: 7613 Producent: Wöhler Bohemia
- Opis
- Akcesoria (1)
- Zapytanie o produkt
Miniaturowa głowica kamery Ø 26 mm
Dane techniczne
| Kolor głowy: | |
| Typ: | 1/3" kolorowy CMOS |
| Otwór: | 12 V/Lux-y |
| Obiektyw: | f = 2,30 mm, F = 2,50 |
| Źródło światła: | 10 białych diod LED |
| Ochrona: | wodoszczelność zgodnie z IP 68 do 3 barów |
| Wymiary: | Średnica 26 mm x 38 mm |
| Kąt widzenia: | 120° |
| Waga: | 60g |
Zakres dostawy
- głowica kamery miniaturowej Ø 26 mm
- etui skórzane
Głowica kamery CEL-TEC PipeCam Master 14 mm
1 287,04 zł
Kabel CEL-TEC PipeCam Elite 30m
2 232,22 zł
Kamera rurowa CEL-TEC Expert 50mm
3 188,89 zł
CEL-TEC PipeCamera 23 Auto Profi
2 050,00 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika




















