HAC-HDBW1200EA-S6 - 2.8 mm - 4w1, 2Mpix, IR 40m, DWDR, Super adapt, antywandalowa
Zewnętrzna kamera antywandalowa z serii Lite. Dioda IR LED 40 m. Rozdzielczość 2 Mpix, zasięg do 800 m po kablu koncentrycznym, metalowa obudowa.Typ urządzeniaKamera HDCVIProdukcjaKopułkowaLiniaLite Seria4 w 1takElement detekcyjny2 MP...
Kod produktu: 2311-085 EAN: 6923172594853 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera antywandalowa z serii Lite. Dioda IR LED 40 m. Rozdzielczość 2 Mpix, zasięg do 800 m po kablu koncentrycznym, metalowa obudowa.
| Typ urządzenia | Kamera HDCVI |
| Produkcja | Kopułkowa |
| Linia | Lite Seria |
| 4 w 1 | tak |
| Element detekcyjny | 2 MP CMOS |
| Czułość na światło | 0.01 lux@F2.0 (kolor, 30 IRE) 0,001 lux@F2.0 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony oświetlacz) |
| Tryb nocny | tryb rzeczywisty DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Luminancja | 40 m |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 102° |
| Rozdzielczość | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920 x 1080 px |
| Częstotliwość odświeżania | 25 sn/s przy 2 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| Funkcje regulowane | DWDR, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Super Adapt, Tryb oświetlenia, Lustro, Maskowanie prywatności |
| Zasilanie | 12 VDC ±30%/maks.2,8 W |
| Materiał | metal |
| Antywandal | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















