HAC-HDBW2241F-A-S2 - 2,8 mm - 4w1, 2Mpix Starlight, 30m, Super adaptacja, WDR, MIC, zabezpieczenie przed wandalizmem
Zewnętrzna, wandaloodporna minikamera kopułkowa z serii HDCVI Pro z wysoką czułością czujnika i zintegrowanym mikrofonem, wyjściem w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS. Obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm (kąt 109°), mechaniczny filtr podczerwieni i...
Kod produktu: 2204-044 EAN: 6923172523310 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Nowy algorytm Super adapt automatycznie dopasowuje parametry obrazu tak, aby kamera zapewniała możliwie najlepszy obraz w każdych warunkach oświetleniowych.
| Typ urządzenia | Kamera HDCVI |
| Wykonanie | Dom |
| Rada | Seria Pro |
| 4 w 1 | Tak |
| Element czujnikowy | CMOS 1/2,8 cala |
| Wrażliwość na światło | 0,001 luksa/F1,6, 30 IRE, 0 luksów IR włączone |
| Tryb nocny | tryb rzeczywisty DZIEŃ/NOC - ICR (filtr podczerwieni) |
| Blask | 30 m |
| Typ obiektywu | naprawił |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 109° |
| Różnica | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920x1080 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 25 kl./s przy 2 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Regulowane funkcje | Super adaptacja, WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, maskowanie prywatności, Smart IR, lustro |
| We/wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Zasilacz | 12 V DC ±30%/maks.2,7 W |
| Materiał | metal |
| Przeciw wandalizmowi | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















