HAC-HDW1801T-Z-A-S2 - 2.7-13.5mm - 4w1, 8Mpix, 60m, WDR, MIC
Zewnętrzna kamera kopułkowa serii Lite. Wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS - przełączane za pomocą sterownika PFM820, mechaniczny filtr podczerwieni, oświetlenie 60 m, zintegrowany mikrofon. 8 Mpix, obiektyw 2,7 - 13,5 mm (kąt 114° -...
Kod produktu: 2403-130 EAN: 6923172544483 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera kopułkowa serii Lite. Wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS - przełączane za pomocą sterownika PFM820, mechaniczny filtr podczerwieni, oświetlenie 60 m, zintegrowany mikrofon. 8 Mpix, obiektyw 2,7 - 13,5 mm (kąt 114° - 32°), WDR 120 dB, 3D/2D-DNR dla poprawy jakości obrazu. Konfiguracja menu OSD kamery przez kabel koncentryczny (CoC) z DVR, do 700 m przez kabel koncentryczny, metalowa obudowa.
| Typ urządzenia | Kamera HDCVI |
| Konstrukcja | Kula kopułkowa |
| Linia | Lite Seria |
| 4 w 1 | tak |
| Element detekcyjny | 4K CMOS |
| Czułość na światło | 0.01Lux/F1.5, 30IRE, 0Lux IR on |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DEN/NOC - ICR (filtr odcinający podczerwień) |
| Luminancja | 60 m |
| Typ obiektywu | silnikowy |
| Obiektyw | 2.7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 114°-32° |
| Rozdzielczość | 8 Mpix |
| Liczba pikseli | 3840 x 2160 px |
| Częstotliwość odświeżania | 15 sn/s przy 8 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| WDR | 120 dB | Funkcje regulowane | WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| Wejścia/wyjścia audio | zintegrowany mikrofon |
| Zasilanie | 12VDC ±30%/maks.7,8 W |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















