HAC-HFW1239TU-ZA-LED-S2 - 2,7-13,5 mm - 4w1, 2Mpix Starlight Full color, biała LED 60m, WDR, MIC, Super adapt
Zewnętrzna kompaktowa kamera HDCVI z wysoką czułością sensora i kolorowym trybem nocnym (Starlight Full color), zintegrowanym mikrofonem, wyjściem w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS - przełączanie za pomocą kontrolera PFM820 ( 1612-004 ),...
Kod produktu: 2202-025 EAN: 6923172507297 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Nowy algorytm Super Adapter automatycznie dostosowuje parametry obrazu tak, aby kamera zapewniała najlepszy możliwy obraz w każdych warunkach oświetleniowych.
| Rodzaj urządzenia | Kamera HDCVI |
| Wykonanie | Pocisk |
| Rada | Seria Lite |
| 4 w 1 | tak |
| Element wyczuwający | 1/2.8 "CMOS |
| Czułość na światło | 0,001 Lux / F1.2, 30IRE, dioda 0 Lux włączona |
| Tryb nocny | kolorowy |
| Oświetlenie IR | 60 m białe światło |
| Typ soczewki | silnik |
| Obiektyw | 2,7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (poziomo) | 107 ° -34 ° |
| Różnica | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920 x 1080 pikseli |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 25 kl./s przy 2 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Regulowane funkcje | WDR, 2D/3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, maskowanie prywatności, inteligentna podczerwień, lustro |
| We/Wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Zasilacz | 12VDC ± 30% / maks.10,2 W |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















