HAC-HFW2241TU-ZA-S2 - 2,7-13,5 mm - 2Mpix Starlight, 80m, WDR, MIC, Super adaptacja
Zewnętrzna kompaktowa kamera serii HDCVI Pro z wysoką czułością czujnika i zintegrowanym mikrofonem, wyjściem w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS. Zmotoryzowany obiektyw 2,7 do 13,5 mm (kąt 108° - 30°), mechaniczny filtr podczerwieni i...
Kod produktu: 2206-015 EAN: 6923172523860 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kompaktowa kamera serii HDCVI Pro z wysoką czułością czujnika i zintegrowanym mikrofonem, wyjściem w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS. Zmotoryzowany obiektyw 2,7 do 13,5 mm (kąt 108° - 30°), mechaniczny filtr podczerwieni i oświetlenie o zasięgu 80 m. Funkcje WDR (130 dB) i 3D/2D-DNR zwiększające jakość obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych. Rozdzielczość 2 Mpix, ustawienia menu OSD kamery po kablu koncentrycznym (CoC) z rejestratora, zasięg do 800 m po kablu koncentrycznym, metalowa osłona, kabel przechodzi przez środek uchwytu kamery. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera HDCVI |
| Wykonanie | Pocisk |
| Rada | Seria Pro |
| 4 w 1 | Tak |
| Element czujnikowy | CMOS 1/2,8 cala |
| Wrażliwość na światło | 0,001 luksa/F1,5, 30 IRE, 0 luksów IR włączone |
| Tryb nocny | tryb rzeczywisty DZIEŃ/NOC - ICR (filtr odcinający IR) |
| Blask | 80 m |
| Typ obiektywu | silnik |
| Obiektyw | 2,7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 108°-30° |
| Różnica | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920x1080 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 25 kl./s przy 2 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Regulowane funkcje | Super adaptacja, WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, maskowanie prywatności, Smart IR, lustro |
| We/wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Zasilacz | 12 V DC ±30%/maks. 9,4 W |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















