HAC-HFW1801R-Z-A-S2 - 2.7-13.5mm - 4w1, 8Mpix, 80m IR, WDR, MIC
Zewnętrzna kompaktowa kamera z serii HDCVI Lite, wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS - przełączane za pomocą sterownika PFM820.8 Mpix, obiektyw 2,7-13,5 mm (kąt 114°-32°), mechaniczny filtr podczerwieni, doświetlenie 80 m, zintegrowany...
Kod produktu: 2403-157 EAN: 6923172544810 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kompaktowa kamera z serii HDCVI Lite, wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS - przełączane za pomocą sterownika PFM820.8 Mpix, obiektyw 2,7-13,5 mm (kąt 114°-32°), mechaniczny filtr podczerwieni, doświetlenie 80 m, zintegrowany mikrofon. Ustawienia menu OSD kamery przez kabel koncentryczny (CoC) z rejestratora HDCVI, zasięg do 700 m przez kabel koncentryczny, metalowa obudowa, kabel przechodzi przez środek uchwytu kamery.
| Typ urządzenia | Kamera HDCVI |
| Produkcja | Bullet |
| Linia | Lite Seria |
| 4 w 1 | tak |
| Element czujnikowy | 4K CMOS |
| Czułość na światło | 0.01Lux/F1.5, 30IRE, 0Lux IR on |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DEN/NOC - ICR (filtr odcinający podczerwień) |
| Luminancja | 80 m |
| Typ obiektywu | silnikowy |
| Obiektyw | 2.7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 114°-32° |
| Rozdzielczość | 8 Mpix |
| Liczba pikseli | 3840 x 2160 px |
| Częstotliwość odświeżania | 15 sn/s przy 8 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| WDR | 120 dB | Funkcje regulowane | WDR, 2D/3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, maskowanie prywatności, inteligentna podczerwień, lustro |
| Wejścia/wyjścia audio | zintegrowany mikrofon |
| Zasilanie | 12 VDC ±30%/maks.10,6 W |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















