HAC-HFW1509TLM-A-LED-S2 - 3,6 mm - 4w1, 5Mpix Starlight Fullcolor, biała LED 40m, WDR, MIC
Zewnętrzna kompaktowa kamera HDCVI z wysoką czułością sensora i kolorowym trybem nocnym (Starlight Full color), białe światło LED 40 m, zintegrowany mikrofon, wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS za pomocą kontrolera koncentrycznego...
Kod produktu: 2006-193 EAN: 6923172507600 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kompaktowa kamera HDCVI z wysoką czułością sensora i kolorowym trybem nocnym (Starlight Full color), białe światło LED 40 m, zintegrowany mikrofon, wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS za pomocą kontrolera koncentrycznego PFM820 ( 1612-004 ), obiektyw stały 3,6 mm (kąt 88°), ustawienie menu OSD kamery za pomocą kabla koncentrycznego (CoC) z rejestratora HDCVI, zasięg do 700 m, stopień ochrony IP67. Przykładowe filmy Sahua na youtube
| Rodzaj urządzenia | Kamera HDCVI |
| Wykonanie | Pocisk |
| Rada | Seria Lite |
| 4 w 1 | tak |
| Element wyczuwający | 1/2.7 "CMOS |
| Czułość na światło | 0,001 Lux / F1.0, włączone ciepłe światło 0 Lux |
| Tryb nocny | kolorowy |
| Oświetlenie IR | 40 m białe światło |
| Typ soczewki | naprawiony |
| Obiektyw | 3,6 mm |
| Kąt widzenia (poziomo) | 88 ° |
| Różnica | 5 Mpix |
| Liczba pikseli | 2880 x 1620 pikseli |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 25 kl./s przy 5 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Regulowane funkcje | WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| We/Wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Zasilacz | 12VDC ± 30% / maks. 6,4 W |
| Materiał | metal i plastik |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















