HPSDC-12V8X1A - źródło 12 VDC/8x0,8A w blasze. skrzynka, regulowana moc, zabezpieczenie, dioda LED
Zasilacze serii HPSDC przeznaczone są do zasilania kamer lub innych urządzeń wymagających stabilizowanego napięcia 12 VDC. Napięcie wyjściowe ustawiane jest potencjometrem w zakresie 12 - 15 VDC. Źródło posiada 8 wyjść, które są...
Kod produktu: 2306-007 EAN: 5902135321843 Producent: PULSAR
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zasilacze serii HPSDC przeznaczone są do zasilania kamer lub innych urządzeń wymagających stabilizowanego napięcia 12 VDC. Napięcie wyjściowe ustawiane jest potencjometrem w zakresie 12 - 15 VDC. Źródło posiada 8 wyjść, które są niezależnie zabezpieczone bezpiecznikami topikowymi. Maksymalne obciążenie każdego wyjścia wynosi 0,8 A. Uszkodzenie (przeciążenie, zwarcie) w obwodzie wyjściowym powoduje przepalenie bezpiecznika i odłączenie odpowiedniego wyjścia od zasilania. Jest również wyposażony w zabezpieczenie przeciwprzepięciowe i nadprądowe. Wersja w obudowie metalowej chłodzonej pasywnie wyposażona jest w panel sygnalizacyjny oraz pokrywę ochronną z mikroprzełącznikiem sygnalizującym otwarcie drzwi.
| Typ modułu | Źródło przełączające AC/DC |
| Napięcie wejściowe | 200-240VAC/50Hz |
| Napięcie wyjściowe | Regulowane napięcie 12-15 V DC |
| Liczba wyjść mocy | 8 x listwy zaciskowe |
| Maks. obciążenie jednego wyjścia | 0,8 A, bezpiecznik |
| Ochrona przed wysokim napięciem | warystory |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | tak, bezpieczniki |
| Ochrona przed przeładowaniem | tak, bezpieczniki |
| Sygnalizacja optyczna | diody LED |
| Wykonanie | pudełko blaszane, białe |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















