HX-40 - zewnętrzna, 2x PIR, odporność na zwierzęta, zasięg 12 m
Podwójna czujka PIR z detekcją wentylatora. charakterystyka z możliwością selektywnego maskowania. Wysoka odporność na zwierzęta, zasięg detekcji 4/5,5/9m/ 85°. W zestawie znajduje się uchylny uchwyt ścienny z możliwością regulacji...
Kod produktu: 2205-060 EAN: 788924085791 Producent: OPTEX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Podwójna czujka PIR z detekcją wentylatora. charakterystyka z możliwością selektywnego maskowania. Wysoka odporność na zwierzęta, zasięg detekcji 4/5,5/9m/ 85°. W zestawie znajduje się uchylny uchwyt ścienny z możliwością regulacji ±90°.
| Typ detektora | 2x PIR |
| Środowisko | na wolnym powietrzu |
| Antymasking | NIE |
| Charakterystyka wyczuwania | wentylator |
| Odporność na PET | Tak |
| Zakres | 12 m |
| Wysokość montażu | 2,5 - 3 m |
| Zasięg | 12 m, 85° |
| Zasilacz | 9,5 - 18 V= |
| Maks. pobór prądu | 35 mA |
| Czujnik PIR | 2x quad |
| Wrażliwość | 3 poziomy |
| Wyjście alarmowe | NC/NIE |
| Sabotaż pokrywy | tak, NC |
| Część pakietu | zawiasowy uchwyt ścienny |
| Temperatura robocza | -20 do 60°C |
LX-402 - zewnętrzny, PIR, zasięg 12 m
603,61 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















