HX-80N - zewnętrzna, 2x PIR, inst 2,5-3m, PET, zasięg 24m
2x czujnik PIR o zasięgu 24 m i zasięgu 2 m. Para czujników PIR zapewnia odporność na promieniowanie podczerwone na całym obszarze detekcji przy jednoczesnym zachowaniu wykrywania osób. Czujka jest dostarczana ze wspornikiem umożliwiającym...
Kod produktu: 2407-643 EAN: 788924087030 Producent: OPTEX
- Opis
- Zapytanie o produkt
2x czujnik PIR o zasięgu 24 m i zasięgu 2 m. Para czujników PIR zapewnia odporność na promieniowanie podczerwone na całym obszarze detekcji przy jednoczesnym zachowaniu wykrywania osób. Czujka jest dostarczana ze wspornikiem umożliwiającym odchylanie w poziomie i w pionie. Korzystając z osłon, zasięg można zmniejszyć z 24 do 18 / 13 / 10 / 6,5 m poprzez masowanie stref. Czujka jest przeznaczona do instalacji o większej wysokości 2,5 - 3 m.
| Typ czujki | 2x PIR |
| Środowisko | zewnętrzne |
| Antymasking | nie |
| Czujniki Charakterystyka | Wentylator |
| Odporność na PET | tak |
| Zasięg | 24 m |
| Wysokość montażu | 2,5 - 3 m |
| Pokrycie | 24 x 2 m |
| Pokrycie | 24 x 2 m |
| Zasilanie | 9,5 - 18 V= |
| Maks. Pobór prądu | 35 mA |
| Czujnik PIR | podwójny |
| Czułość | 3 poziomy |
| Wyjście alarmowe | NC/NO | Wyjście alarmowe | NC/NO |
| Sabotaż pokrywy | tak, NC | W opakowaniu | Montaż naścienny |
| Prędkość wykrywania | 0,3 - 1,5 m/s |
| Temperatura pracy | -20 do 60°C |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















