FTN-ST - zewnętrzna, PIR, PET, zasięg 2/5 m, kurtyna
Czujnik PIR z charakterystyką kurtynową, na przykład przed oknami lub drzwiami. Dwa czujniki PIR zapewniają pokrycie obszaru bez martwych stref. Czujka jest niewielkich rozmiarów, aby zminimalizować zakłócenia w wyglądzie budynku. ...
Kod produktu: 2304-145 EAN: 788924086972 Producent: OPTEX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Czujnik PIR z charakterystyką kurtynową, na przykład przed oknami lub drzwiami. Dwa czujniki PIR zapewniają pokrycie obszaru bez martwych stref. Czujka jest niewielkich rozmiarów, aby zminimalizować zakłócenia w wyglądzie budynku. Obracając soczewkę, można wybrać charakterystykę zasięgu 5 / 2 m. Czujnik jest montowany na wsporniku i może być również obracany równolegle do ściany +/- 90°.
| Typ czujki | 2x PIR |
| Środowisko | zewnętrzne |
| Antymasking | nie |
| Czujniki Charakterystyka | kurtyna |
| Odporność na PET | tak |
| Zasięg | 2 m / 5 m |
| Wysokość montażu | 0,8 - 1,2 m |
| Pokrycie | do 5 m, 5° |
| Pokrycie | można obracać +/- 95° | Zasilanie | 9,5 - 18 V= | Maks. Pobór prądu | 17 mA |
| Czujnik PIR | podwójny |
| Wyjście zdalne | NC/NO |
| Sabotaż pokrywy | tak, NC |
| Prędkość wykrywania | 0,3 - 1,5 m/s |
| Temperatura pracy | -20 do 60°C |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















