INFRA detection - Bariera IR dla systemów dostępowych
Prosta bariera IR, styk przekaźnika (NO / NC) jest aktywowany w przypadku przerwania wiązki. W urządzeniu nie ma timera, przekaźnik jest aktywny tak długo jak wiązka jest zakłócona, po przywróceniu wraca do stanu spoczynku. Może służyć...
Kod produktu: 1503-009 EAN: 8595584630634 Producent:
- Opis
- Zapytanie o produkt
Prosta bariera IR, styk przekaźnika (NO / NC) jest aktywowany w przypadku przerwania wiązki. W urządzeniu nie ma timera, przekaźnik jest aktywny tak długo jak wiązka jest zakłócona, po przywróceniu wraca do stanu spoczynku. Może służyć do sygnalizacji naruszenia danej przestrzeni w systemach dostępu lub jako uzupełnienie automatycznych bram wjazdowych lub garażowych. Urządzenie nie posiada styku sabotażowego. Należy rozważyć zastosowanie w systemach bezpieczeństwa (kategoria bezpieczeństwa 1).
| Typ detektora | bariera podczerwieni |
| Liczba promieni | 1 |
| Typ wiązki | podczerwień, pulsacyjna |
| Synchronizacja | Nie |
| Zakres | maks. 12 m |
| Regulacja bariery | Nie |
| Zasilacz | 11 - 25 V =, 11 - 18 V ~ |
| Pobór prądu odbiornik/nadajnik | maks. 25/20 mA |
| Wyjście alarmowe | NC / NO, 24 V =, 1 A |
| Wyjście sabotażowe | Nie |
| Optyczne wskazanie alarmu | czerwona dioda LED |
| Kolor okładki | czarny |
Czytnik USB MIFARE (3 + 5) - czytnik USB
362,17 zł
Czytnik USB EM (DEC) - czytnik USB
216,16 zł
BT-003 - Przycisk EXIT METAL
43,28 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















